خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » بهداشت و سلامتی » آموزش کامل باردار و حامله کردن زن

آموزش کامل باردار و حامله کردن زن

آموزش کامل باردار و حامله کردن زن

وضعیت سنتی یکی از بهترین وضعیت‌های رابطه‌ جنسی برای باردار شدن سریع‌تر است. این وضعیت برای بارداری مطلوب‌ترین حالت است ، گرچه تقریباً در هر حالت از رابطه ‌جنسی می‌توان باردار شد.

در این وضعیت که جزء قدیمی‌ترین حالت‌ها برای رابطه‌ جنسی است، زن با پاهایی باز شده به پشت می‌خوابد و هر دو زانوی خود را خم می‌کند و کف پاها را محکم روی زمین قرار می‌دهد. سپس مرد روی او می‌خوابد. البته این حالت پایه مدل‌های دیگری هم دارد: مثلاً زن یک یا هر دو پای خود را بلند می‌کند و مرد یا آنها را در دست می‌گیرد و یا آنها را روی شانه‌های خود قرار می‌دهد؛ یااینکه یکی یا هر دو زانوی خود را باز می‌کند.

برای لقاح نیز این حالت بهترین حالت برای باردار شدن است زیرا وقتی زن به پشت می‌خوابد، واژن رو به پایین است و رفتن اسپرم به داخل آن و گذشتن از گردنه رحم و وارد شدن به رحم راحت‌تر صورت می‌گیرد. یکی دیگر از فواید این حالت این است که این امکان را فراهم می‌کند که آلت مرد عمیق‌تر وارد واژن زن شود تا اسپرم بعد از انزال مستقیم‌تر وارد گردنه رحم شود.

وقتی می‌خواهید در بهترین حالت رابطه ‌جنسی باردار شوید، و احتمال باردار شدن خود را پس از انزال افزایش دهید ، این نکات را رعایت کنید:

• مرد باید آلت تناسلی خود را تا حد امکان بیشتر به عمق واژن فرو برده تا کمترین میزان از مایع انزال شده بیرون از واژن بریزد.

• پس از بیرون کشیدن آلت، مرد می‌تواند به آرامی دو لب دستگاه تناسلی زن را به سمت هم فشار دهد تا مایع انزال شده از آن بیرون نریزد.

• زن باید برای ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بعدی همانطور به پشت دراز بکشد. بهتر است که زیر کمر او بالشی قرار گیرد تا لگن او کمی از روی زمین بلند شود.طبیعی است که وقتی زن از جای خود بلند می‌شود کمی از مایع انزال شده از واژن بیرون بریزد اما این احتمال بارور شدن او را کاهش نمی‌دهد زیرا در این نقطه بیشتر اسپرم‌هایی که در واژن مانده‌اند زنده نیستند. به همان دلیل، به پشت خوابیدن زن بیشتر از ۳۰ دقیقه احتمال بارور شدن زن را بیشتر نمی‌کند.

اگر دوست دارید تنوع بیشتری در رابطه‌جنسیتان باشد، می‌توانید از مدل‌های زیر برای باردار شدن استفاده کنید:
• خوابیدن دو طرف به پهلو کنار یکدیگر نیز یکی از راه‌های خوب برای آن دسته از زوج‌هایی است که یکی از طرفین اضافه‌وزن یا کمردرد دارد. اینکار را می توانید هم به صورت رو در رو و هم طوری که مرد از پشت زن را در آغوش گرفته و آلت خود را از پشت وارد واژن زن کند، انجام دهید.

• در استفاده از هرکدام از وضعیت‌ها، پس از انزال، زن می‌تواند هم روی شکم ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بخوابد یا به پشت برگشته و با بالا نگه داشتن لگن خود همانطور که در بالا اشاره شد، دراز بکشد.نیازی به گفتن نیست که وضعیت رابطه جنسی که برای باردار شدن انتخاب می‌کنید هرچه که باشد، باید از کاری که می‌کنید نهایت لذت را ببرید و این برایتان نباید به یک عادت یا امر عادی تبدیل شود.

نکاتی در هنگام آمیزش:
* در تمام مدت همخوابی خانم زیر باشد
* هنگام انزال زن زانوهای خود را تا روی سینه بالا کشد(این کار سبب کوتاه شدن طول دستگاه تناسلی شده و انزال نزدیکتر به دهانه رحم صورت میگیرد.)

* بعد انزال ۱ الی ۲ بالشت زیر ران و لگن زن بگونه ای قرارگیرد که لگن به سمت داخل شکم شیب شود؛ و ۲ الی ۳ ساعت در این وضعیت بماند

* بعد از بلند شدن از وضعیت فوق ۷ قدم کوتاه، جفت پا بسته به سمت جلو بپرد .

زمان بندی دقیق آمیزش برای حاملگی

اگر بخواهم حامله شوم ، چه زمانی برای آمیزش بهتر از سایر اوقات است؟
برای حامله شدن، زمان بندی دقیق بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت دارد. اسپرم می تواند دو تا سه روز زنده بماند، اما تخمک فقط ۱۲ تا ۲۴ ساعت زنده خواهد ماند. برای افزایش احتمال حامله شدن، باید در حوالی زمان تخمک گذاری، بیشتر از یکبار آمیزش داشته باشید. همچنین نزدیکی یک تا دو روز پیش از تخمک گذاری و سپس انجام آمیزش مجدد در روز تخمک گذاری نیز مناسب است. در این حالت، احتمالا تعداد بیشتری از اسپرمهای سالم در لوله های فالوپ، آماده رها شدن تخمک خواهند بود.

البته، زمان دقیق رها شدن تخمک در خانمها، مشخص نیست و به طول دوره قاعدگی آنها بستگی دارد. تخمک گذاری در خانمها معمولا ۱۴ روز پیش از آغاز پریود بعدی انجام می شود. دقت کنید که این زمان، بر خلاف باور عموم، دقیقا در وسط دوره ماهیانه آنها قرار ندارد. اگر دوره شما ۲۸ روزه باشد (که متوسط سیکل قاعدگی در خانمها همین مدت است)، آنگاه می توان گفت که تخمک گذاری تقریبا در وسط دوره انجام می شود. اما اگر مثلا دوره شما ۳۵ روزه باشد، تخمک گذاری در روز بیست و یکم انجام خواهد شد، نه روز هفدهم که وسط دوره است.

 

چگونه می تواتم بفهمم که در حال تخمک گذاری هستم؟

برخی از خانمها متوجه تخمک گذاری می شوند و برخی دیگر، تغییر خاصی را مشاهده نمی کنند. اگر به فکر بارداری هستید، دوره ماهیانه خود را برای چند ماه متوالی زیر نظر بگیرید. برخی از نشانه های ظریف تخمک گذاری عبارتند از:

* حساس شدن پستان ها

* درد خفیف در ناحیه پایین شکم

* افزایش ترشحات واژن و تبدیل شدن این ترشحات به ماده ای شبیه به سفیده تخم مرغ.

* اندکی افزایش (در حدود ۰٫۴ تا ۱ درجه) در دمای پایه بدن یا BBT: شما می توانید دمای بدن خود را هر روز صبح پیش از آنکه از رختخواب خارج شوید اندازه گیری کنید؛ این افزایش دما، دو روز پس از تخمک گذاری صورت می گیرد. در صورتی که نمودار دمای بدن خود را به مدت چند ماه ترسیم کنید، می توانید زمان تقریبی تخمک گذاری را پیش بینی کنید.

اگر پریودهای من منظم نباشند، حامله شدن برایم سخت تر خواهد بود؟

اکثر خانمها ۱۲ بار در سال پریود می شوند، اما برخی از آنها ممکن است کمتر پریود شده یا حتی اصلا پریود نشوند. استرس، تمرینهای سنگین ورزشی، افزایش یا کاهش شدید وزن و مواردی دیگر، از جمله عواملی هستند که می توانند بر پریود شما اثر بگذارند. هر چقدر پریود شما نامنظم تر باشد، تشخیص زمان دقیق تخمک گذاری مشکل تر می شود. در صورتی که زمان تخمک گذاری را در چند ماه متوالی زیر نظر بگیرید، می توانید چند روزی را که بیشترین احتمال حامله شدن وجود دارد، تشخیص دهید.

فرض کنید سه دوره متوالی شما به ترتیب ۲۸، ۲۱ و ۳۲ روزه باشد. سیکل قاعدگی خود را برای چند ماه متوالی در نظر گرفته و یادداشت نمایید. سپس عدد ۱۷ را از کوتاهترین دوره ماهیانه، و عدد ۱۱ را از طولانی ترین دوره ماهیانه کم کنید. تعداد روزهای مابین این دوعدد، روزهایی هستند که احتمال باردار شدن شما در آنها بیشتر از سایر روزها است. اگر دوره های شما نامنظم بوده و بیشتر از ۳۵ روز نیز طول می کشند، با یک متخصص مشورت نمایید تا علت این بی نظمی را مشخص کند. علت آن می تواند یکی از موارد زیر باشد: سندرم تخمدان پلی کیستیک یا PCOS یا به زبان ساده تر کسیت تخمدان، اختلال عملکرد تخمدان،
اختلال تیروئید، کاهش وزن شدید، یا افزایش میزان پرولاکتین.

آیا ممکن است آمیزش را امتحان کنیم تا ببینیم حاملگی اتفاق می افتد یا نه؟

مسلما لازم نیست که هر روز دمای بدن خود را اندازه گیری کرده یا موارد متعددی را یادداشت کنید. حتی رسیدن به اوج لذت جنسی نیز برای حامله شدن لازم نیست. حداقل دو بار در هفته آمیزش داشته باشید، شاید شانس به کمک شما بیاید.

منبع: سایت سلامت

امتیاز 4.04 ( 116 رای )

تاکنون 121 نظر ثبت شده است.

 1. سندرم نفروتیک دارم مشکلی ایجاد نمیکنه در بار وری؟؟؟؟

 2. سلام پسر ها از چند سالگی میتونند زن بگیرند خیلی ممنون لطفا سریع پاسخ دهید Neutral

 3. IDK سلام من ۲سال ازدواج کردم زنم دوست داره حامله بشه اما من نمیخوام میتونین کمکم کنین فقط نتونه بفهمه بغیراز کاندوم چیز دیگه ایی نیست لطفا کمکم کنین

 4. سلام من ۱۸ سالمه حدودا ۶ ساله که خودارضایی میکنم آیا مشکلی برای باروری بوجود میاره؟؟؟ Confused Confused

 5. سلام حتما به تک تک پرسش هام جواب بدین ممنون من الان ١۵سال ٨ماهمه و طول التم تناسلیم ١٢هستش میخواستم ببینم اول الته من بعدن رشد میکنه ؟ و بعدا اینکه تا چند سالگی الت رشد میکنه؟

 6. شما که خشتک کرامت انسانی رو کردین سرتون!بکنش لذت داره!!!!!!اون خول ‘مال من ۲۸سانته یهو بگو اژدها خوده تو راحت کن!

 7. خخخخخخخخخخ مردم از خنده عجب پست هایی 😂😂

 8. سلام من۱ ساله ازدواج کردم و هیچ نزدیکی نداشتم با همسرم..خیلی میترسم از اینکه التش وارد واژنم شه..التش ۲۳ سانته و من کلن خیلی میترس..فقط چند بار رابطه دهانی داشتیم..لطفن کمکم کنید..همسرم خیلی اذیت میشه Big Frown Big Frown

  • سلام و خسته نباشید
   شما نیازی نیست از اول سریعا عمل دخول را انجام تنها کافیه روزهای اول کمی عشق بازی و مالش باشه اگر هم درست نشد می تونید به دکتر مراجعه کنید شاید انقباض داشته باشید!

 9. سلام من پنج ساله ازدواج کردم سال اول حامله شدم سقط شدالان چهارساله حامله نمیشم پلی کیستیک دارم چکارکنم حامله بشم

  • بیماران دچار تخمدان پلی کیستیک به دلیل عدم تخمک کذاری بیشتر در معرض ناباروری هستند و برای درمان این عارضه باید از داروهای محرک تخمک گذاری مانند کلومیفن با نظر پزشکشان استفاده کنند.

 10. ایا گذاشتن الت تناسلی مرد به داخل وازن در ایران قانونی

 11. سلام.ممنون از سایت خوبتون.من اندازه الت تناسلیم ۱۴ سانت هست.و مقدار اسپرمم هم زیاد نیست.به نظر شما مشکلی برای بچه دار شدن پیدا میکنم؟ سنمم ۱۹ هست.

 12. سلام برای بار دار شدن زن چقد باشه و دیگه برای حامله کر ن چند بار لازم است اب منی خود را داخل ان کرد یا فقد یک بار لازمه No

 13. سلام من۱۵ سالمه ممنون از مطلبتون و اینکه من من تا الان یکساله دارم جق میزنم و دارم کم کم ترک ش میکنم برام مشکلی پیش نمیاد weep ؟؟؟؟

 14. با سلام.من ۲۵سالمه و به دلایلی موفق نشدم ازدواج کنم در طول هفته ۲یا ۳بار خود ارضایی میکنم آیا بعدأ که ازدواج کردم مشکلی در حاملگی برا همسرم به وجود میاد یانه؟
  چه جوری باید این عادت رو ترکش کرد

  • مشکل که حتما به وجود میاره ولی برای نحوه ترک میتونید خودتون رو به انواع کارها مشغول کنید یا اصلا خونه نباشید و بیرون بگردید ولی بهترین کار جستجو در این باره تو اینترنته نه اینکه بیاد تو زیر همچین پستی نظر بدید!

  • نگران نباشید هیچ مشکلی نیس…برای ترک کردن هم ورزش بهترین راهه

 15. سلام من ۱ ساله دارم جق میزنم به نظرتون ادامه بدم مشکلی واسم پیش میاد پن ۱۴ سالمه

 16. سلام من ۱۵ سالمه و دو تا سوال داشتم
  شاید عجیب باشه ولی من از ۸ سالگی خود ارضایی میکنم ینی الان عقیمم؟
  دو،من طول آلتم ۱۳ سانته طبیعیه؟

  • من ۱۸ سالمه از ۱۲ سالگی خودارضایی میکنم
   تراکم اسپرم ها و کیفیتشون کاهش پیدا میکنه ولی یمدت ترک کنی خوب میشه
   هر کی هم میگه اره حتما عقیمی مطمئن باش بخاطر یکسری تعصبات دینیه

 17. سلام من ۲ ساله ازدواج کردم اما هر چی با شوهرم نزدیکی داشتم حامله نشدم چیکار کنم ؟!

  • یعنی دو ساله ازدواج کردید و تو این مدت آبشون رو ریختن توی آلت تناسلی شما و شما باردار نشدید؟

 18. س من ۱ساله که هر شب جق می زنم ایا مشکلی برام پیش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 19. Ah ah . Mg kosxolm biam vs ye bche drdo thmol konm Neutral

 20. چراگفته شما اسپرم ات صفر هست زنم رو دوست دارم نمیخوام از دستش بدم ولی خانومم رو مغزش کار کردن میخواد ازاین بند استفاده بکنه من نمیدونم چکار کنم

 21. سلام
  من امیر هستم پنج ساله ازدواج کردم به علتی که نمیتونم بچه دار شوم همسرم میخواهد طلاق بگیرد دوماه دیگه اولین جلسه دادگاه دارم چکار کنم که تاجلسه اول دادگاه وفرستادن به پزشک قانونی اسپرم هام زیاد بشه یا داشته باشم

 22. سلام داداش من آلتم ۲۸ سانته . . . مشکل بارداریه کسی نیست خواستم یه کرم معرفی کنید … Worship

 23. سلام
  ببخشید همیشه این سوال تو ذهنم بوده که وقتی پرده داشته باشی اسپرم به اطراف الت زن بخوره حامله میشی؟

 24. سلام من ۱۸ سالمه و سه ماهه که ازدواج کردم.شوهرم ۲۸ سالشه.خییییلی نیاز داره.روزی حداقل ۴ بار ازم میخواد ولی من خیلی درد میکشم واذیت میشم.چی کار کنم که کمتر ازم بخواد؟؟؟!!!!

 25. سلام ممکنه مدیر سایتو بکنمش از پشت چون کسشعر زیاد میگن Money Mouth ROTFL weep

 26. سلام من ۱۷ سالمه In Love و خیلی تحریک میشم مادرم میگه باید ۲۵ سالگی زن بگیری اما تحملش خیلی سخته البته پسر دوست داشتنی هستم یعنی اگه چند روز با یه دختر باشم عاشقم میشه Beauty ولی به خودم اعتماد ندارم که با دختری دوست بشم در ضمن بعد خواندن مطلب بالا هم حسابی تحریک شدم Hug Left Hug Left من خودارضایی هم نمی کنم ولی واقعا حس می کنم باید ۳ ساعت با یه دختر سفید رابطه داشته باشم تا ارضا شم In Love In Love چه کار کنم به نظرتون

  • اولا ازدواج که الکی نیست کلی مشکلات زندگی هست روابط جنسی فقط یه قسمت کوچیکشه.
   برای تحریک شدتنتون هم نمیدونم دقیقا به چه مدل هست ولی شنیدم میگن شیعه ها یه چیزی به اسم ازدواج موقت دارن که مثل ازدواج عادی نیست و فقط برای رفع نیاز های جنسیه این مورد فکر کنم به دردتون بخوره.

 27. بچه دار می شم

 28. ۱۵ سال خود ارضایی

  • کم رنگ بودن آب منی توی این سن عادیه ولی اگه قبلا پر رنگ بوده یعنی شما زیادی خودارضایی میکنید و یا باید ترک کنید یا بین دو خودارضایی تون فاصله بیشتری بذارید!

 29. سلام اب منی من کم رنگ است به رنگ اب خوردن ایا بچه دار می شوم Really Angry پ Question Question

  • شما اول باید بگید متاهلید یا مجرد؟
   اب منی تون رو با خودارضایی دیدید؟ یعنی خودارضایی میکنید؟
   چند سالتونه؟

 30. سلام من میخوام زنمو بکنم ولی اون نمیزاره و من میخوام بچه دارشم چیکار کنممم
  آلت تناسلیم همش سی سانته Frown

 31. عجب چقد کوفتیه حالا نمیشه بچه از پرورشگاه اورد؟ No

 32. سلام من ۱۵ سالمه میخوام نماز بخونم ولی وسوسه میشم بازم خودارضایی کنم ممنون میشم اگه یه روشی بگین که به کلی ترک کنم

  • روش ها تو اینترنت اگه جستجو کنید زیاده ولی بهترین روش سرگرم کردن خودتون هست با کارهای اضافی هم یادگیریه براتون هم باعث ترکش خودارضایی میشه

 33. مرداکه نبایدازپریودشدن ماخبرداربشن. Really Pissed Really Pissed Really Pissed

 34. ببخشید لطفا به من بگید اسپرم چیست ??? Smile

 35. سلام من شش ماهه ازدواج کردم اصلا هم پیشگیری نکردم ولی باردار نشدم عادت ماهانه هام همشون منظمه دکتر هم گفته عفونت و … نداری ولی من میخوام باردار شم چیکار کنم؟؟؟

 36. خیلی خوب بود با این روشا زنمو کردم و حامله شد

  • راه دیگه ای هم وجودداره؟آخه خیلی درد داره.
   Question Question Question

   • سلام مریم جان حرف این پیج رو که خوندی باور نکن فقط توکلت بخدا بکن دعا بخوان و مسجد برو و اگرم نشد خداوند نخواسته چون الان ما یک نفر سه سال ازدواج کرده ولی بار دار نشده. Rolls Eyes 😐😓😟😊😊😊

 37. سلام من ۱۵سالم است و زیاد خود ارضایی میکنم ونمیتونم ترکش کنم چیکار کنم؟ آیادر بچه دار شدنم مشکلی پیش میاد؟ Question

 38. سلام من با همسرم رابطه داشتم خوب این کارهارو انجام دادم ولی نمیشه چرا راهنماییم کنین؟ Sick

  • اگر تعداد انجام رابطه کم بوده بیشترش کنین و اگه فایده نداشته به دکتر زنان مراجعه کنید

 39. سلام ببخشید من با دوس دخترم نزدیکی داشتم از پشت داشتم این کارو میکردم شک مقداری از آبم رو دا تو بین این کار خالی کردم شک دارم ک داخل بود یا لای پاش الان اون یک ماهه ک پریود نشده به نظرتون حاملست یا ن راهنماییم کنید امکان بردنش به دکتر وجود نداره

  • با سلام
   برید داروخونه و بگید نامزدید راهنمایی تون میکنن.
   ویرایش:
   آی پی و اطلاعات و تمام مشخصات و آدرس شما به درخواست پلیس تحویل داده شد!

 40. سلام
  من با نامزدم نزدیکی کردم ولی دخول نداشتم
  ولی مقداری از آبم ریخت روی آلتش جوری ک روی شکم خوابیده بود
  آیا امکانش هس که باردار بشه ؟
  ممنون میشم سریع جوابمو بدین

 41. راست میگن خودارضایی کردن خیلی بده؟!؟! خو بابا تقصیر این زنایه.لامصبا انچنان اندامی دارن که تو خواب هم دست ازت بر نمیداره.خودارضایی کردن چه مضراتی داره؟!؟! Beat Up

 42. سلام مرسی از اطلاع رسانیتون .من و شوهرم برای بچه دارشدن اقدام کردیم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم.درحالی که همه ی حالات باردارا رو هم دارم حالت تهوع.حساس شدن سینه هاو…اما عادت ماهانه شدم آیا مشکلی هست؟؟؟ Big Smile

 43. مگه میشه اندازه آلت تناسلی مهم نباشه؟الان یه آلت ۱۲ سانتی مشکلی برای آمیزش نداره؟

 44. خیلی ممنون از اطلاعات و سایت خوبتون و خیلی متاسفم برای افرادی که همه چیز رو به بازی و تمسخر گرفتن واقعا که…

 45. سلام من ۱۵ سالمه وقتی خودارضایی میکنم اسپرمم نمیاد ایا مشکی دارم Cry Cry Cry

 46. ممنون مفید بود

 47. آلت تناسلی من ۳۰سانت است وخیلی بزرگه هرموقعه که میخوام زنم را نزدیکی کنم رازی نمیشه و نمیده الان ۴ساله ازدواج کردیم ولی باردار نشدیم

 48. سلام.شوهر من وقتی از اداره به خونه میاد،منو به زور میگیره و شرت و شلوارمو در میاره.اندازه آلتش ۲۸ سانته.به زور وارد مقعد و واژنم میکنه.در هر بار از واژنم تقریبا یک استکان خون میره.جیش میکنه تو صورت و دهنم.تا حالا ۸ تا بچه دارم.۲۴ سالمه.چیکار کنم

  • علیک سلام
   ببینید اولا دروغ گفتن زشته اونم همچین دورغایی!
   دوما برای خانومایی که تقریبا همچین مشکلی دارن توصیه میکنم وقتی که شوهرشون تو خونه آروم هستن با یه لباس تحریک کننده بگردن و حالا به هر صورت کاری بکنن که رو روزی شوهرتون نزدیکی آرام داشته باشه در اون نزدیکی بیشترین سعی رو برای بیشترین لذت شوهرتون بکنید حتما خوشش میاد و دفعه بعد هم خودش با آرامش شروع میکنه.
   البته اول خودتون باید بلد باشید!

  • کاندوم بزاره شوهرتون
   Mean

  • عجب شوهر جانی سینسی داری

 49. ROTFL l من شوهر ندارم وخیلی دوست دارم بچه دار شم چطوری میتونم این کار را بکنم چیز *** (توسط مدیر ویرایش شد) هست؟ یا کسی هست بیاد منو *** (توسط مدیر حذف شد) هان

 50. آلت مردانه باید چند سانتی باشد؟ Question

 51. اگر کسی این کار را نکند باردار یا همان حامله نمی شود؟
  Question

 52. ایا جرق زدن باعث مشکلی در بچه دار شدن میشود؟

 53. سلام من مشکل کم کاری تروید دارم و کلیه های من کمی پروتین دفع میکنند آیا مشکل برای بچه دار شدن من پیدا میشه.

 54. عالی بود ولی از کجا بفهمیم که مایه منی بار ور است

  • اکثرا بارور است نگران نباشید.
   ولی اگر احساس می کنید مشکلی وجود دارد به یاد داشته باشید که:
   نتیجه یک تحقیق نشان می دهد مردانی که به علت آسیب دیدگی اسپرم توانایی بارورسازی پایینی دارند ، اگر به مدت یک هفته هر روز از طریق همبستری ، انزال داشته باشند ، کیفیت اسپرمشان بهبود می یابد.

کد امنیتی *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است