سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » سینمای ایران و جهان » بهترین فیلم هایی که قبل از مرگ باید دید

بهترین فیلم هایی که قبل از مرگ باید دید

بهترین فیلم هایی که قبل از مرگ باید دید

اگر از علاقه مندان سینما و فیلم های سینمایی هالیوودی هستید فیلم هایی هستند که اگر ندیدید حتما باید قبل از مرگ یک بار هم که شده بشینید و به صورت کامل تماشا کنید.

نکته: این لیست برترین فیلم های تاریخ به انتخاب IMDb یا منتقدان نیست این لیست پرفروش ترین و محبوب ترین فیلم ها به نگاه افرادی مانند شماست.

آواتار (Avatar 2009)

خلاصه داستان: جیک سالی سرباز فلج نیروی دریایی به ماموریتی در پاندورا، قمر یکی از سیارات دوردست میرود. او در میابد که که انسان‌ها قصد دارند موجودات شبه انسان پاندورا بنام «ناوی» را نابود کنند تا منابع با ارزش آن‌ها که در جنگل‌هایشان نهفته است، را بدست آورند. جیک با یک هویت «آواتار» به داخل مردم ناوی نفوذ می کند، و از طرفی هم به سرهنگ کوارتیچ قول می دهد با ارتش همکاری کند. جیک خیلی سریع با مردم ناوی خو می گیرد و عاشق دختر رئیس قبیله آن‌ها می شود. طولی نمی کشد که سرهنگ و افرادش با تاکتیک‌هایی مرگبار به مردم ناوی حمله می کنند، و جیک تصمیم می گیرد با آن‌ها مقابله کند.

چرا باید قبل از مرگ دید: این فیلم جلوه های ویژه فوق العاده ای داره و البته در حال حاضر پرفروش ترین فیلم جهانه!

داستان فیلم عالیه و روایت کسیه که پاهاشو از دست داده و یا باید برای برگردوندن پاهاش یه دنیایی رو نابود کنه یا بیخیال پاهاش بشه و دنیای دیگه رو نجات بده.

صحنه های فوق العاده احساسی و هیجانی فیلم باعث میشه موقع تماشا به چیز دیگه ای فکر نکنی و تا ثانیه های آخر پای تلویزیون میخکوب میکنه.

 

مجموعه ارباب حلقه ها (Lord of the Rings 2001)

خلاصه داستان: یک حلقه‌ی باستانی که قرن‌ها پیش گم گشته بود، حالا دوباره پیدا شده و از دست تقدیر، به هابیتی جوان بنام فرودو رسیده است. وقتی که گندالف می فهمد که این حلقه، همان حلقه یگانه ارباب تاریکی، سائورون است، فرودو مجبور می شود این حلقه را به کوه نابودی برده و آن را از بین ببرد. با این وجود او تنها نمی رود و در این راه هشت یار دیگر به او در انجام ماموریتش کمک می کنند. یاران حلقه باید از میان کوه‌ها، جنگل‌ها، برف و بوران و تاریکی عبور کنند و با نیروهای شرور تاریکی در میان راهشان مقابله کنند. موفقیت آن‌ها در این ماموریت سخت، تنها امید برای خاتمه دادن به دوران حکومت ارباب تاریکی است.

چرا باید قبل از مرگ دید: خلق یک دنیای جدید در فیلم ها همیشه فوق العاده بوده یکی از این فیلم ها ارباب حلقه هاست، موجودات عجیب و البته ترسناک و جزئیات بالای فیلم از ویژگی های برتر این فیلمه.

حتما شده بگن به شما به خاطر این صفحه خوبش این فیلم رو ببین ولی ارباب حلقه ها پر از این صحنه های فوق العاده تا جایی که به اندازه ۱۰ فیلم جذاب شمارو سرگرم میکنه.

 

انتقام جویان (Avengers 2012)

خلاصه داستان: «نیک فیوری» مدیر سازمان بین المللی S.H.I.E.L.D است که وظیفه این سازمان برقراری آرامش در جهان می باشد. زمانی که فیوری درمیابد که امنیت زمین توسط «لوکی» مورد تهدید قرار گرفته است، به کمک ابرقهرمانانی چون «مرد آهنی»، «هالک شگفت انگیز»، «تور»، «کاپیتان آمریکا»، و «بیوه‌ی سیاه» با او مقابله می کنند، تا جهان را از فاجعه ای بزرگ نجات دهند…

چرا باید قبل از مرگ دید: این فیلم پر از صحنه های اکشن است هر صحنه جنگی که دوست داشته باشید به هر شیوه ای که فکر می کنید تو این فیلم با اصلحه های قدرتمند وجود داره.

ولی دلیل معرفی این فیلم صحنه های اکشنش نیست گرچه نمیشه ازش گذشت ولی در این فیلم همه ی قهرمانان بهترین فیلم ها یک جا جمع شده اند.

هالک، ثور، مردعنکبوتی، پلنگ سیاه، مردآهنگی و … همه با هم در مجموعه فیلم های انتقام جویان برای حفاظت از دنیای انسان ها گاهی در برابر موجودات فضایی و گاهی آدم های خطرناک خود زمین مبارزه می کنند.

بهترین فیلم هایی که قبل از مرگ باید دید

هابیت (The Hobbit)

خلاصه داستان: داستان این فیلم قبل از سه گانه ارباب حلقه ها اتفاق می‌افتد و نوعی پیش‌درآمد بر آن مجموعه فیلم است. «بیلبو بگینز» ( مارتین فریمن ) شخصیت اصلی داستان برای پیدا کردن گنجینه ی اژدهایی بنام «اسماگ»، در سفری پرماجرا با «گندالف» ( یان مک کلن ) و گروهی از دورف ها ( کوتوله ها ) همراه می‌شود…

چرا باید قبل از مرگ دید: هابیت ادامه مجموعه فیلم های فوق العاده ارباب حلقه هاست و در واقع گذشته ی آن فیلم رو نشون میده.
هر فیلمی به دلیل داستان خبش معروف میشه داستانی که بیننده رو مجذور خودش میکنه، در مجموعه فیلم های هابیت میتونید چندین داستان رو با هم ببینید، داستان عاشقانه، جنگ بزرگ بین دو ابرقدرت و سایر اتفاقات فوق العاده ای که یک بار دیدن شما را راضی نخواهد کرد.
کیفیت این فیلم و جزئیاتش نسبت به ارباب حلقه ها آنقدر بالا رفته که بعضی وقت ها احساس می کنید فیلم و شخصیت های فیلم واقعیه.
آهنگ های استفاده شده در فیلم و موجودات جدید هر کدام از فیلم هایی که همیشه پرفروش بودند در این فیلم گنجانده شده.

 

مردعنکبوتی (Spiderman)

خلاصه داستان: یک نوجوان دبیرستانی خجالتی و ترسو بعد از اینکه توسط یک عنکبوت جهش یافته گزیده میشود، خصوصیاتی همانند عنکبوت ها در بدن خود مشاهده می کند. بعد از حادثه غم انگیزی که برای خانواده اش رخ می دهد، او تصمیم می گیرد از این توانایی های منحصر به فردش، همانند قهرمان‌ها در مقابل انسان های شرور استفاده کند.

چرا باید قبل از مرگ دید: مردعنکبوتی جزو اولین فیلم هاییه که داستان بهترین ابرقهرمان رو روایت میکنه فیلمی که در سراسر دنیا واکنش های خوب زیادی داشته فیلمی که کپی های زیادی ازش شده و فیلمی که هیچکس بعد کامل دیدنش نگفته فیلم بدیه!
این فیلم با اینکه ۱۴ سال از ساختش میگذره ولی صحنه های اکشن فوق العاده ای داره و اگر یک بار تماشا کنید هر روز دلتون میخواد دوباره ببینیدش.

 

هالک (Hulk 2003)

خلاصه داستان: بروس بنر، یک محقق ژنتیک با گذشته‌ای غم انگیز، بخاطر یک بیماری هر موقع که خشمگین میشود به غول سبز بزرگ خشمگین تبدیل میشود.
چرا باید قبل از مرگ دید: هالک پسر دکتریه که با آزمایش های خطرناکش باعث شد پسرش به موجودی تبدیل بشه که قوی ترین ابرقهرمان سینماها شناخته بشه!
درون هالک آدم خوبیه ولی وقتی تبدیل به هالک میشه و عصبانی میشه هیچ چیز خوب و بود رو نمیبینه همه چیز رو نابود و له میکنه تا وقتی که دوباره آدم بشه هیچکس جون سالم به در نمیبره!

بهترین فیلم هایی که قبل از مرگ باید دید

تبدیل شوندگان (Transformers 2007)

خلاصه داستان:«سام» یک دانش آموز دبیرستانی است که پدرش به مناسبت فارغ التحصیلی برای او یک اتومبیل کامروی دست دوم خریده است. سام از این موضوع بسیار خوشحال است اما در ادامه متوجه می شود اتومبیل او در واقع یک روبات تغییر شکل دهنده به نام «بامبلی» است که به یک گونه از روباتهای فرا زمینی به اسم «اتوبوت» تعلق دارد…
چرا باید قبل از مرگ دید: تبدیل شوندگان فیلمی با داستان فوق العاده و جدیده و دقیقا همون چیزیه که افرادی که فیلم میبینن دوست دارن ۱۰ بار دیدنش رو حتما تجربه کنن، داستان کمی طنز و هیجان انگیز و مبارزه رباط های بزرگ آهنی از بهترین ویژگی های این فیلمه.

 

صحبت پایانی:

هر کس علاقه ای دارد و به فیلم هایی با موضوع های خاصی علاقه دارد ولی فیلم های این لیست را هر کس دیده پشیمان نشده و درباره لحظاتی که در حال تماشای فیلم بوده هیچ وقت اظهار پشیمانی نکرده.

کد امنیتی *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است