هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶
خانه » ماوراء الطبیعه » خطرات باز شدن چشم سوم

خطرات باز شدن چشم سوم

خطرات باز شدن چشم سوم

چشم سوم چشمی در بین دو آبرو کمی بالا تر واقع شده، خیلی از علاقه مندان متافیزیک سعی میکنند با آن شروع کنند، اما اکثرا با شکست مواجه شده اند و عده ای نیز موفق میشوند که یا کاملا از زندگی طبیعی خارج شده و تمامی آرزوها و حدف های خود را به خاک میسپارند نه در متافیزیک نه در زندگی طبیعی موفق نمیشوند و دسته ضعیف تر به کوه و دشت و یا در حالت خوب به تیمارستان ختم میشود.

ولی ۹۹ درصد از این دو حتی نمیدانند چشم سومی که انسان به خودی خود به دست بیاورد و از سوی خدا هدیه نباشد بسیار خطرناک است خیلی افراد چشم بصیرت را با آجنا چاکرا اشتباه میگیرند.
با باز کردن چشم سوم شما صدای جنیان خود آنها را میبینید حالتی بین بعد مثبت و منفی میروید یعنی هم ارگانیک میشوید هم غیر ارگانیک.
بعضی اوقات آنها شما را میزنند به کرات صدای جیغ میشنوید همچنین شما را میترسانند تقریباً عقد النورم میشوید و شب ها به سختی میتوانید بخوابید یا کاملا این توانایی از شما گرفته میشود.

دقیق تر

۱. تاثیرات شدید ناخواسته ی روحی بر اطرافیان و کسانی که فرد به آنها فکر می کند: مثلا اطرافیان فرد صاحب چشم سوم مثل اعضای خانواده قدرت تفکرشان مخصوصا وقتی که با فرد در تماس باشند مختل میشود چون تمام حواسشان بخاطر انرژی ای که فرد از آنها میکشد از بین میرود، خواب و تغذیه و روحیه شان بهم میریزد و درکنار اینها اتفاقات عجیب و خطرناکی برای آنها میوفتد مثل حواس پرتی ها و بی احتیاطی ها.
۲. تاثیرات شدید ناخواسته بر کارکرد تمام وسایل برقی و الکترونیکی محیط: مثلا قطع شدن برق، سوختن لامپ، ازکار افتادن امواج وای فای و خیلی چیزهای دیگر… .
۳. سردردها و شکم دردهای دائمی و غیر قابل تحمل مخصوصا در جمع یا فضاهای آلوده برای فرد ایجاد می شود.
۴. خواب ها با سردردهایی مختل می شود: مثلا خواب های شبانه مختل می شود. و در مراحل پیشرفته تر نتنها خواب مختل میشود بلکه بطور ناخواسته ممکن است فرد حتی چندین بار در روز بشدت بخواب فرو رود که غیر قابل کنترل است و این اتفاقات در مراحل بعدی برای اطرافیان نیز میوفتد. بدین ترتیب هرچقدر که برای خود فرد در اثر ساتع شدن انرژیش در محیط می تواند اتفاقات مثبت بیوفتد به همین نسبت برای دیگران مثل اعضای خانواده و کسانی که با آنها در ارتباط است اتفاقات بد و خطرناک میوفتد. بدین ترتیب فرد با جنونی که به تدریج پیدا میکند دوستان خود را از دست می دهد و خود را از همه جا ترد می کند.
۵. مختل شدن سیستم گوارشی و تناسلی: فرد بتدریج دیگر احساس گرسنگی و دفعی خود را از دست می دهد و میل جنسی آن نیز بشدت از بین می رود.
۶. جذب شدن شدید دیگران به فرد: مثلا اکثر افراد صاحب چشم تحت حملات شدید روحی و عصبی اطرافیان قرار می گیرند و همچنین اطرافیان خود را نیز بشدت تحت تاثیر قرار می دهد. حتی دیده شده که ارتباط دیگران با خود نیز ناخوشایند و تحت حملات روانی است. در بهترین حالت که فرد با تزکیه نفس و روی آوردن با نماز و عبادت روحیه خود را درست کند اما باز هم نمی شود بدین صورت جلوی تاثیرات مثبت را گرفت. مثلا فرد می رود که نماز یا قرآن بخواند اما با انرژی که بطور پیوسته ساتع می کند دیگران را هم ناخواسته به اینکار وادار می کند. یا برای عبادت شبانه که بیدار می شود دیگران نیز ناخواسته از خواب خودشان بیدار می شوند. بدین صورت دیگران کارهای دیگر خود را غیر ارادی و از روی انرژی ای که از تفکر فرد ساتع میشه انجام میدهند. پس برخلاف تفکر اکثر افرادی که ناشیانه پا در این وادی خطرناک می گذارند، عبادت و تزکیه نتنها باعث کم شدن اثرات نمیشود بلکه برعکس باعث تسریع و تقویت می شود!!!

نویسنده: آریا ، مرتضی

امتیاز 4.12 ( 42 رای )

تاکنون 86 نظر ثبت شده است.

 1. دوستان بجای رفتن دنبال این چیز ها که نمیدونین عاقبتش چیه و به کجا ختم میشه سعی کنین با نماز و روزه و انجام واجبات به تقرب الله برسید خداوند راه رو به ما نشون داده چرا ما باید بیراهه بریم؟؟
  سعی کنیم این فکرارو از سرمون بیرون کنیم و به خدا توکل کنیم و ازش بخایم کمکمون کنه.
  از دید منطقی هم بخایم نگاه کنیم ما چرا باید از اسرار درون بقیه باخبر بشیم؟فکر میکنید اگه با خبر بشید میتونید زندگی ارام و بدون دردسری داشته باشین؟
  به امید اینکه هممون به خدا توکل کنیم و برای ظهور اقامون امام زمان دعا کنیم

 2. سلام من مدتی هست که تمرین های مختلف برای باز شدن چاکرای هفتم یا همون اجنا انجام میدم نمیگم بدون جواب بوده نه چون وقتی سر سجاده نماز میخونم یه چیزایی میبینم واضح نه اما خیلی تار وقتی تمرین های یوگا انجام میدم حس میکنم سرم تیر میکشه گاهی یسری چیز ها میشنوم ولی همیشه در مواقع تمرین ذکر میگم یا سر سجاده انجامشون میدم ذکر یونسیه خیلی تاثیر مثبت داره چون خالصانه از پروردگار کمک میگیرم وقتی چشمم رو میبندم گاهی یه چیزایی میبینم یکبار هم یه چشم دیدم حالا نمیدونم واقعا این ها نشانس یا نه فقط اینو میدونم باید از خدا کمک بگیرید و اون رو واسطه قرار بدید تا هر چی که ب صلاح شماست پیش بیاد

 3. سلام، متافیزیک و روانشناسی چشم سوم رو تایید میکنه،من خودم از هر دری استفاده کردم برای باز شدنش…علم ، دین ، حتی روانگردان ،تجربه شخصیتهای برتر این موضوع..کلی بگم با یک روز دوروز نمیتونی اونی که میخوای رو ببینی…اگرم بعد از چند سال سختی و هزینه و وقت گذاشتنو مطالعه بازم موفق بشی ، میبینی این چند سال تورو از چه چیزایی دور میکنه..خانواده دوستان علایق قدیمیت..اون وقتی که تو تنها بشی هم هر چهقدر چشم دلت باز باشه و بخوای دوروبریات رو از این موضوع آگاه کنی و چیزایی که تو این مسیر یاد گرفتو دیدی رو بشون نشون بدی بیشتر ازت دور میشن…باز شدن چشم سوم پیش زمینه ژنتیکی و روانی میخواد..از هر ۱۰۰ نفر ،۳ نفر میتونن با چشم سوم باز به زندگی عادی در کنار بقیه ادامه بدن…۹۷ نفر دیگه ؛خیلیا تهشون به خودکشی میرسه،خیلیا سبک زتدگیشون عوض میشه ناخواسته طوری که دیگه نتونن اون ادم قبل باشن…خلاصه عواقب مادی معنوی جسمی فکری اجتماعی زیادی داره …ولی..این حرفو یادتون باشه :” یا یه چیزو شروع نکنین ،یا اگه کردین پاش واسینو تحمل کنید،”
  زیاد پی این موضوع نباشید ، درک هر کس از بنده بودن در برابر خدا ، مسعولیت در قبال خودش ، هدف و کاری که تو این دنیا بخاطرش آفریده شده میشه دیدن از چشم سوم،دیدن با چشم دل ، کلی فکر کن ، جزعی عمل کن…با خودت کنار بیا و وارد سیستم شو و رنگ جماعت ، هییچ خبری تو این دنیا نیست ،سخت نگیرین به کسی ،لازم نیست گره از کاره کسی باز کنید..وانمود به کسی بودن نکنید..یاد بگیرید چطور خودتون باشید..با تشکر

 4. سلام من دانشجوی فلسفه هستم و ۲۰ سالمه من روی حرفم با اونایی هست که میگن من ۱۵ سالمه و اینا هدف های احماقه برای باز کردن چشم سوم نداشته باشید که اگه یک به هزار هم هدفتون از این کار دیدن جن باشه خود دیدن جن عواقب داره یکیش که من خوندم توی داستان هایی که گفته شده حالا واقعی یا الکی چند ماه مریض میشه فردی که جن را دیده اگه واقعا هدفتون اینه من اگه خودم می خوام این کارا انجام بدم بخاطر اینه که توی فلسفه حرفی برای گفتن داشته باشم چون چیزهایی که ما می خونیم همش یکم حرفه که هی رد و تایید شدن من هدفم علمه که واقعا داره دیونم میکنه کارهای زیادی هم انجام دادم که بهش برسم دعا کردم کتاب خوندم دارو خوردم برای اینکه ذهنم باز بشه دستوراتی هم هست برای باز شدن ذهن اما برای من بی نتیجه بوده داخل کتاب اصول کافی هم امده که خدا طلب بنده را میده اما اونی که بیشتر دوستش داره را دستور میده به فرشته ها که طلب را بهش ندند تا خدا بیشتر صداشون را بشنوه و غیره خودتون میتونید مراجعه کنید بهش و بخونید من هم از خدا خواستم هم از معصوم ها اما بی نتیجه بوده به اندازه کافی هم در مورد هم جن و هم دیگه چیزهای ماورایی میدونم من قید تمام چیزها هم زدم و تصمیمم را گرفته ام جهنمی هم بشم دلیلم اینه که از خود خدا خواستم نداد بهم علم و حکمتش را تازه اگه خدا ما را اشرف مخلوقاتش قرار داده باید برتری مون به قدر یه اجنه باشه یا نه ؟ببخشید توهین نباشه زندگیمون شده مثل حیوانات و فقط برتریمون شده نطق که اونم صد باره فلاسفه اروپایی ردش کردن .
  من در عالم نیستم اما در مورد تک تک علایم های فعال شدن چشم سوم تحقیق کنید تا از با اگاهی وارد این عمل بشید .
  یا حق

 5. چسم سوم چیه دیگه. اونجا که میگید چشم سوم هست. پوست و گوشت و زیرش هم جمجمه هست و مغز. چشم سوم نیست. اینا را یه نفر خیال باف از خودش ساخته.

 6. با سلام دوستان عزیز Neutral
  اگر مشکل و سوالی در مورد چشم سوم دارید در خدمتم . یا حق

 7. سلام دوستان عزیزم
  من نظراتتان رو خودم ولی عزیزان قدرت ذهن انسان خیلی بالاست من نمیگم جن وجود نداره ولی خب مگه اونا بیکار بیوتن دنبال ما که ما اوتار ببینیم..اونا دنیایی جدا از ما دارند به نظرم شما باید یکم فکر کنید و به جای هیجان به عواقب این کار فکر کنید
  اگر این چشم سوم واقعا ضروری بود چرا خدواند عالم آون رو باز نکرد؟
  حتما میگید چون میخواسته خودمان بازش کنیم
  ولی این رو مد نظر داشته باشید که هیچ کار خدا بی حکمت نبوده و به نظرم سراغ این چیز ها ترین و زندگی عادی رو پیش بگیرید
  به هر حال براتون موفقیت و سربلندی رو آرزومندم❤

 8. سلام اینا همش دروغه محضه به نظر من چشم سوم فقط نگرش ادمو به زندگی عوض می کنه همین

 9. با سلام هانای عزیز
  با موزیکهای مخصوص فرکانس دار و مدیبیشن میتونید بیشتر کنید

 10. سلام. من خیلی علاقه به این کار دارم ولی هر نظریو میخونم ی چیز نوشته. من میخوام چشم سووممو باز کنم اگ کسی میتونه راهنماییم کنه به تلگرامم پیام بده. حتما جبران میکنم. ممنونم.

  آی دی تلگرامم:👇 Frown

  @M_Diablo

 11. در قران اشاراتی به این مسئله شده. ولی با زهد. نمونه اش آقای بهجت ره. با نماز شب خوندن و نافله های واقعی و با اخلاص، البته خود خدا نور حقانیت رو بر دلها میتابونه و پرده ها کنار میرن
  این اجنه هستن که برای ما خلق شدن نه ما برای زیر سلطه ی انها قرارگرفتن

 12. سلام
  تو هر کامنت تجربه ها متفاوته ، دقیقا عین حواس پنجگانه. آیا در همه انسانها یکسانه؟ مسلمأ خیر یکی حسّ بویایی قوی داره یکی نداره
  اینم همونه یکی باهاش راحته یکی به دودسر میفته
  بهتره سیره ی ائمه مون رو پیش بگیریم که به قدرت لایزال الهی وصل بودن یعنی برترین قدرت عالم که خالق همین چیزهاست و سراغ غیرش نریم

 13. سلام من ۱۵ سالمه وهمیشه عاشق این بودم که یه جن ببینم شاید بعضیا بگن من خلم یا چیزه دیگه ای ولی نمیتونم این علاقه رو سرکوف کنم و این خیلی خوبه که اگه چشم سومم باز کنم میتونم جن ببینم Grin

  • امید وارم موفق باشی

  • عزیز دل شما هنوز بچه ای و خیلی چیز ها رو درک نمیکنی و فقط دنبال هیجانی و به عواقبش فکر نمیکنی شاید فکر کنی دیدن جن خیلی لذت بخش باشه که اصلا اینطور نیست شما میخوای چشم سومت رو باز کنی ولی حتی نمیدونی اون چی هست وقتی چشم سومت رو باز کنی باید از زندگی فعلیت خداحافظی کنی بخصوص با خانوادت چون با باز کردن چشم سوم در جهان های موازی حضور پیدا میکنی که قوانیش کاملا با این دنیا فرق داره و میتونه تا ابدیت روحت رو عذاب بده ، البته باز کردن چشم سوم کار هرکسی نیست و نیاز به تمرین های فراوان داره اما بدون که اگر چشم سومت با تمرین های احمقانه باز شد دیگه راه برگشتی نیست

 14. سلام چشم سوم کاری نداره باز کردنش کنترل کردنش سخته فقط چشم سوم مثل چشمیه که تو دوران نوزادی با سختی وا کردید با این چشمی ک الان دارید میتونید اجسامو نورو ببینید اما با چشم سوم میتونید حسش کنید ذهنتونو قوی کنید بعد چشمتونو وا کنید نترسید از هیچیم فقط همیشه یه ایت الکرسی کنارتون داشته باشین یا ی چیزی ک بش اعتقاد داشته باشید ازش نخواین سو استفاده کنید مثل کسایی ک میخوام ذهن بخونن یا جن کنترل کنن ک فقط روح و ذهنتونو دچار خطر میکنین تو این راهی ک میخواید برید مراقب خودتون باشید نمیخوام بهتون بگم انجامش ندید چون اگه علاقه نداشته باشید با پست های دوستان کنار میرید ولی اگه علاقه داشته باشید میشین مثل من ک تو هیفده سالگی دنبال چشم سوم افتادم و بازش کردم بازم میگم بهتون ک زیاده روی نکنید بزارید بعد از مرحله اول و کمی باز شدن چشمتون خودش تقدیرتونو مشخص کنه شما دیگه باهاش کاری نداشته باشید

  • خب یعنی الان شما چشمه سومتون بازه درسته؟!
   میشه بهم بگین چجوریه؟! چون من به چشمه سوم علاقه دارم و دارم راجبش تحقیق میکنم… ممنون میشم اگه کمکم کنین

 15. اینجانب در حال بازکردن چشم سومم بطوری ک صدای عجیبی مشنوم بعضی وقتا ولی ترس ب دلم راه نمیدم اگه ترس ب دلت را بدی یا راه افتاد دیگه دنبال این چیزا نباشین ک ب بیمارستان و در نحایت ب خودکشی میرسیناین پیامو درحالی دارم میدم ک ۳۴ ساعت نخوابیدم هرچند خوبیهایی دار بدی هایی هم داره اگ تونستی کنترلش کنی ب کمالاتی میرسی ک ب عقلتم نمیرسه بحث همیجا تموم کنید و اگه دنبال اینی ک قدرتی داری رو برای کسی تعریف کنی یک دیوانه بتمام عیاری .فقط با کسانی در ارتباط باشین ک مثه خودتون باشن
  خبرگذاری حسینی بای رووووووم Shock

 16. عزیزای من اینارو من بعضیاشو قبول دارم بعضیاشو ندارم البته با عرض پوزش من ۱۸سالمه و تقریبا از زمانی که یادمه اینجوری بودم به خاطر همین همیشه همه منو از خودشون دور میکردن و میکنن تا الانم هیچ دوستی ندارم بجز یکی که از بچگی از این کار من خبر داره حالا دیگه نمیدونم چشم سومه یا چیز دیگه ولی اگه از من میشنوید دنبال این چیزا نرید خب حالا بعضی از حالاتی که من از بچگی داشتم رو میگم. بیشتر وقتها پیشونیم درد میکنه انگار یکی استخون جمجمم رو فشار میده همیشه از ادما احساس ترس میکنم افکار بیشتر ادما رو میخونم نه اینکه صدا بشنوم بلکه انگار یه چیزی افکارشونو به من میگه البته بیشتر از پنجاه بار ذهنشونو خوندم بعد از خود طرف پرسیدم که آیا اینو گفتی بعد طرفم یه نگاه عجیب با ترس میکنه و بعد سعی میکنه ازم دور شه بیشتر از بیست بار جن و پری دیدم ولی هیچ‌وقت نترسیدم اینا برام عادی شده خیلی وقتها چیزهایی از جلوی چشمام رد میشن بعضی وقتها یه صحنه هایی ناخودآگاه میبینم که چند لحظه بعد یا چند روز بعد اتفاق میفته حتی خانوادم بعضی وقتها ازم میترسن چون شبها با خودم حرف میزنم چند بار تو خیابان به لامپ ها خیره شدم که ترکیدن ولی دست خودم نیست صداهای ادما رو تقریباً تا صد متری خودم شنیدم بعد از همون اداما پرسیدم تایید کردن که اینا رو گفتن تا حالا چند بار سعی کردم با حیوونا ارتباط برقرار کنم که فقط یه با موفق شدم با گربه ارتباط برقرار کنم اونو به سمت خودم بکشم که پدرم جلومو گرفت و بهم همیشه میگه این کارارو نکنم چون نگران ابروشه میگه ما تو فامیل و درو همسایه ابرو داریم میگن پسرت دیوونس هیچ‌وقت منو با خودشون تو جمع نمیبرن چون باعث میشه از سردرد به خودم بپیچم که باعث جلب توجه میشه حالا دیگه هرکی باور میکنه بکنه هرکی نمیکنه مشکل از اعتقاد ضعیف خودشه فقط گفتم که بدونید از این خبرا نیست که شما فکر می‌کنید کنترل کردنش تقریبا غیر ممکنه اونم واسه من که ارثی اینجوریم چون پدر بزرگ مادریم اینجوریه و فقط اون منو درک میکنه و بیشتر وقتمو با اونم چون اون بیشتر میدونه حالا کسی که ناگهانی این کارو بکنه فقط خدا میدونه چه بلایی قراره سرش بیاد ولی مطمئن باشید چیز خوبی نسیبتون نمیشه خدا نگهدارتون

  • بچه ها من میخوام چشم سوممو باز کنم خیلیم کم سنم میخوام ازتون راهنمایی بگیرم هر کی خواست جواب بده تو رو بقران بیاد پیویم خیلی درگیرشم تورو خدا اگه اینو خوندین مدیونین نیاین من ۱۳ سالمه و خییییلییییاز اجنه و پری میترسم ولی میخوام ببینم این کار به ضررمه یا سودم اگه مردی بیا
   mohhamadsa8113@ Cry

  • Madraki barae in harfa dari?

 17. سلام دوستان من به این اعتقاد کامل دارم و ان قابلیت نسان رو تحسین میکنم وو فقط یهدکس رو میخوام ک به ان قدرت رسیده ن این لطفا ب ادیدی تلگرام بیاد خواهش چنند تا سوال دارم
  @xx995

 18. سلام من هم مث خیلیا در باره این کار تحقیق میکردم برنامه های اندرویدی رو دان میکردم یه شب مث شبای دیگه دوستم گف بریم امام زاده بخوابیم …
  منم از قبل تله کنیزی خیلی کار میکردم ن اینکه بتونم اجسام رو تکون بدم همین ک تو دستم انرژی احساس کنم ….
  خوب ما به فاصله نیم متر از همدیگه خوابیده بودیم من با شوخی دستمو گذاشتم رو پیشونی دوستم یه کمی تمرکز کردم …دوستم گف چکار میکنی انگار داری هوای سرم مث توپ خالی میشه من خودم ترسیدم ترس طبیعی بود ولی فهمیدم از من بود …

 19. سلام دوستان،من هم ی مدت طولانی دنبال باز کردن چشم سومم بودم.برای باز کردنش دست ب خیلی کارا زدم مثل احضار ارواح کارای دیگه اما کارام رو ناآگاهانه انجام میدادم ک کلی اتفاق بد برام افتاد،مثل بی خوابی و چندتا اتفاق بد برای خانوادم ک خداروشکر بخیر گذشت،اما باز هم نمیتونم از این کار صرفه نظر کنم ولی این دفعه دوست دارم اگاهانه باشه.شما را به خدا قسم سایت هایی ک مورد اطمینان هستند معرفی کنید.ممنون

 20. سلام
  من ۱۹سالمه و علاقه زیادی دارم چشم سوممو باز کنم
  اما خب یه کم میترسم
  من میتونم احضار روح و جن کنم و باهاشون حرف میزنم از روی تخته
  اما ندیدمشون
  میترسم اگه ببینم
  اگه چشم سوم باز بشه میشه اینجور چیزایی رو دید پس واسه همین از کارم منصرف میشم
  ولی خب چشم سوم توانایی های زیادی داره که دوست دارم داشته باشم

  لطفا یه نفر منو راهنمایی کنه

  ایدی تلگرامم
  bella_swan1@

 21. سلام اگر کسی چشم سوم اش باز شده و مثل منه ازش خواهش میکنم بیاد تلگرامم و با هم بریم سراغ تقویت شدن اینکار Female Fighter

 22. این مطالب بالا همگی مزخرف های بسیار مبالغه شده هست قسم به تمام مقدسات حرفایی که میگم عین حقیقته من روحم از بدنم چندین بار جدا شده حس یقین دیدن خدا رو چندین بار داشتم اینده رو دیدم یکبار البته اجنه رو دیدم ملکه مخصوص خودم رو باهاش حرف زدم و حتی یکی از نزدیکانم که حرفام رو باور نمیکرد کاری کردم خودش اینده رو دید و اعتماد کرد بهم البته نمیدونستم که میتونم همچین کاری کنم موضوعات عرفانی رو هم تک تک اکثرشون رو فهمیدم ولی به خدا قسم یک درصد هم حس نمیکنم کاری کرده باشم که ارزش داشته باشم پیش خدا تنها چیزی که دارم قلب خیلی مهربونه البته عصبانی هم میشم ولی قلبم همه داراییمه پیش خدا پس این موضوعات مختلف رو کنار بزارید و فقط به صاف و خالص شدن قلب بپردازید همگی شما هم میدونید چطور باید این کار رو کنید ..انشالله که مفید واقع شه

 23. با سلام دوستان عزیز مطالب گفته شده کذب و دروغ است و تمامی سایتها اطلاعاتی در زمینه فعالسازی چشم سوم قرار داده اند که اصلا صحیح نبوده و کاملا بدون استفاده می باشد.بنده بعد از ۶ سال تحقیق دقیق و منبع دار خدمت شما عزیزان عرض می کنم که عمر و شادابی زندگی خودتونو صرف این مسایل نکنید که هیچ خبری توش نیست و به گمراهی و خطا کشیده میشید.

 24. من الان چشم سوم ندارم من بچه بودم خیلی خواب می دیدم خیلی هم توهم می زدم دست های سبزی که دورم هستن با ناخن های سیاه و بلند خواب می دیدم که شکمم دارد به بالا کشیده می شود و بدنم نیز از ان ناحیه یه بالا می رو و بدنم روی زمین نیست دور خوابی که می دیدم نورانی بود بعد که از خواب بیدار شدم احساس افتادن داشم و کمرم احساس درد می کرد حالا توعم دیگری که زدم این بود که شخصی داشت با گوشی اش بازی می کرد در تاریکی کنار من خوابیده بود و من حس کردم دماغش تکان تکان می خورد من نمی دونم اینا چیه من ۱۲ سالمه همه ی اینها که گفتم خواب بود به جز مورد اخر و چند تا از توهم ها گاهی هم وقتی به لبتاب نگاه می کنم پشت لبتاب فرد سیاهی می دیدم تا صورتم را بالا می اوردم ان رفته بود اخه به نظر شما چرا دروغ بگم واسه خودمم عجیبه ولی خیلی غیر عادی نیست

  • داداچ برو خودتو به یه جنگیری چیزی نشون بده اتفاقایی که تعریف کردی همش تو فیلم های جنی که بر اساس واقعیت ساخته شدنه هست مثلا canjuring Thinking Thinking

 25. دوستان عزیزم

  خداوند را گواه میگیریم که درگفتارباشما صادق باشم

  من یه عقیق باباقوری سفید رنگ با چشم زرد رنگ که روش بود روازیه دوست هدیه گرفتم نمیدونم چی تو اون عقیق باباقوری بود که جذبم میکرد بعد که عقیق رو تو دستم گذاشتم بعدازده روز میدیدم یه چیزهای تصور میکنم به طور اتفاقی متوجه شدم که این آینده است چون چندین بار مثل خراش روی دستم تصور میشد بعد که درست نگاه میکردم چیزیی نمیدیدم بعد از چند روز خراش رو دستم می افتاد حالا یادستم به جایی می خورد یا یه جوری زخمی میشدم برای من معلوم شد که اون تصور خراش یا هر تصور دیگه که اتفاق می افتاد رویت اینده هست اون عقیق باباقوری سفید رنگ باچشم زرد رنگی که داشت برای خیلی با ارزش بود وبرکت داشت به خداوند سوگند که حتی زن وبچه وخانه اینده خودم رو هم رویت کردم ولی به صورت غیر ارادی واتفاقی بعد اینقدر وسواس مراقب از سنگ من گرفت به خاطر ارزشی که داشت تا اینکه از دستش دادم

  چشم سوم با همین عقیق ها معمولی هم باز میشه فقط لازم هست یه عقیق اصل خوب زرد رنگ پیدا کنی
  ومسله تمام رنگ های مثل سفید ارغوانی هم بسیار موثر هستند ولی باید تحقیق کنید واز خواص اونها کاملا اگاه بشید

 26. سلام من با این دوستم واقعا موافقم که نوشته تون احساس بدی به آدم وارد میکنه خیلی بد…
  شاید هم شما تجربه باز کردن چشم سوم رو ندارین و از حرفهای بقیه این مطالب رو نوشتین اما این رو بدونین که اجنه بدون دلیل حق ندارن باعث آزار کسی بشن من از بچگی اونارو میدیدم تاحالا هم آزارشون بهم نرسیده اوناهم مثل ما هستن و اینکه چشم سوم رو همه دارن اگه اینقدر بد بود خدا همچین چیزی در انسان به وجود نمی آورد همین نیروها هست که مارو برتر میکنه چرا می خواین ذهن مردم رو نسبت به این موارد بسته نگه دارین

 27. سلام نمیدونم قصد شما به طور دقیق از نوشتن این مطالب چیه. فکرکنم قشد کمک دارین ولی خیلی رک و واضح گفتین و بیش از حد بد نشون دادین این قضیه رو. ولی بدونین که اصلا کمک نمیکنه. نمیدونم چرا ولی من دقیقا بعد از خوندن این مطلب دچار یه حالت روحی و جسمی بدی شدم ند روزه که این طور شدم و خوب هم نمیشه و مقصرش هم شمایین. خودم هم نمیدونم چرا ولی با خوندن این مطلب خیلی به هم ریختم و حالت بدی بهم دست داده. من قبلا شاید کمی چشم سومم فعال بود و ازش لذت میبردم ولی بعد از خوندن این اطلاعات شما احساس ترس ناگهانی به بدنم وارد شد به صورت یک حالت شک و الان هنوز خوب نشدم. واقعا این مطلب رو با بی احتیاطی نوشتین

 28. سلام.من اطلاعات زیاوی در باره چشم سوم ندارم ولی از بچکی یسری جاهای جدید که میرفتم یه لحظه روح از بدنم جدا میشد و حس عجیبی بهم دست میداد.طی یک روز با یه دوستی صحبت کردم بم گفت شاید چشم سومت فعاله.توی نت اومدم مطالبی رو خوندن و تو روز اول و با تلاش اول یکم سعی کردم چشم سومم رو فعال کنم .در همون روز خواب بودم و بیدار شدم و دوباره چشامو بستم تا تمریناتی ک خونده بودمو انجام بدم یه لحظه چشمام بسته شد و با چشم بسته همه جارو میدیدم روحمم جدا شده بود از بدنم و اول روحمو ک داره از بدنم جدا میشه رو دیدم بعد خیلی ترسیدم وسعی کردم روحمو برگردونم یکم تلاش کردم و روحم برگشت خیلی ترسیدم.مطالب زیاد خوندم ولی کسی درباره این حالت حرفی نزد کسی اطلاعاتی داره لطفا بهم زنگ بزنه من دلم میخواد اطلاعات بیشتر بدست بیارم ۰۹۰۱۰۶۱۶۷۶۸

 29. سلام من ۱۶سالمه راستش من میتونم حس کنم وجودشونو خیلیم ازشون میترسم همش حس میکنم یکی پشت سرمه یا یکی داره نگاهم میکنه چند سال پیشم بخاطر جادو رفتم پیش یه سید دیگه داشتم دیوونه میشدم. میگفت۶۰یا۷۰تا جن انداختن سرش.دقیق یادم نیست. هنوزم که هنوزه وقتی یادم میوفته میترسم ولی واقعا دلم می خواد تله کینزی و تله پاتی و… رو یاد بگیرم ولی چون میترسم موندم چیکار کنم از طرفی من هی حسشون میکنم مخصوصا وقتی تنهام صداهای عجیبم میشنوم ولی نمیبینمشون الان من چشمم یکم بازه یا کلا چرا اینجوریم کسی میدونه؟

 30. Lying سلام من ۱ سال پیش اعلامی داشتم که میدیدم یه دختر تو خونمون میدوید و من فکر میکردم توحم زدم تا چند روز پیش که اتفاقی یه سایتی دیدم و فهمیدم این توحم نیست و داشت برای من اتفاقاتی می افتاد من دیگه پیگیری نکردم ولی جایی که رفتم گفت اگه دوباره همچنین چیزی دیدی نترس باید به عادت کنی
  @mohammadxy8 این ایدی من هست اگه کسی میتونه کمکم کنه بیادpv

 31. با سلام . من بعد ۷ سال تونستم چشمم رو باز کنم . چشم آجنا اون جوری که تعریف میکنند نیست . میشه هاله هارو دید تشخیص داد حتی میشه به اجنه ها دستور داد . من چشمم کاملا بازه تا حتی که به خواندن ذهن انسان رسید فقط این دروغه که به اینده رفت میشه به گدشته رفت و فقط در خواب اونم باید انقدر به چشم قدرت بدی که باز بشه و این دیوانه گی محض هست .همه چشم رو دارن ربطی به عبادت نداره و میشه باز کرد اول سخت بود چون نمیتونستم بخوابم انگار یه چشمم باز بود وقتی میتونستم اجنه ها رو به صورت تار ببینم اول فکر میکردم انسان هستند وقتی دیدم انسان ها هاله رنگ سفید دارن داشتم دیوانه میشدم چون چی های تاری که میدیدم هاله نداشتند .
  من از تمام دوستان خواهشمندم هیچ وقت دنبال چشم آجنا نباشین چون میتونینی آدم بده رو با خوب تشخیص بدین و من فقط ۲ سال افسردگی میگرفتم ولی الان عادی شده حتی یدونه دوست انسان ندارم چون همشون دروغ میگن اگه میخواین زندگی خوبی داشته باشین دنبال چاکرا و چشم برزخ نباشین ممنون
  ببین این هایی که دوستمون گفتن اختلال بدنی یا گوارشی هیچ کدوم ربطی نداره .
  من ۳ سال تمام روی سجده موندم از ۱۲۴ روش استفاده کردن تا چشم کامل باز بشه چشم
  برای هر کسی خوب نیست خوب و بد داره اگه کسی از جنیان و غیر اگانیک ترسی داشته باشه صد در صد راهش به تیمارستان ختم میشه
  من ۲۲ سال پیش این چشم رو باز کردن الان ۷۴ سالمه میدونین چرا ؟ چونخوب ازش استفاده کردم از دربرابر چاکراه های انرژی کار کردم
  چون جون موندم همه فکر میکنن من جادوگرم .
  با چشم میشه عمر کرد زندگی کرد ولی اگه در راه خدا نباشه حتما میمرین جنیان شمارو میکشند چشم باز به دیگه بسته نمیشه قول مردم رو نخورین
  شبا ۷۰۰ مدل صدا میشنوین من الان حتی یه دوست انسان ندارم
  برای این دارم به شما ها که دارین دنباال اینجور چیزا هستید وهم گفته شده شما رو نزارم به این راه برین فکر نکنین چشم باز بشه هر کاری از دستتون در میاد میتونین ذهن بخونین و فلان دوستان بهم اعتماد کنید نرید دنبالش من تو این ۷۴ سال خواب خوب ندیدم زندگیم دغون شده وقتی میخوابی ببینی یکی داره بهت نگاه میکنه ه حسی پیدا میکنین ؟ وقتی مجبوری غذای اجنه رو بخورین میدونین چی میگم ؟
  با باز شدن چشم فقط از انرژی افراد تغدیه میکنین اگه چشم باز بشه نمیتونین جلوی میل جنیسیرو بگیرین بخاطر همین من خانوادمو ترک کردم نرید دنبالش حرف های من خنده آوره ولی بقران راست میگم من و ببینین فکر میکنین ۲۰ سالمه بخاطر انرژی جون موندم ولی روحم پیر شده میدونید چرا اجنه ها بلا سرتون میارن ؟ چون شما بطور غیر ارادی تحدیدشون میکنین نرین دنبال چشم ممنون

  • تو رو خدا راست میگی؟

  • سلام من حدود ۵-۶ساله چیزای عجیبی میبینم،صدای حرکت کردنشون ،ینی با تعاریفی که شده یقین دارم جن هست تو بعضی اوقات هاله اطراف انسان هارم میبینم ولی نه ذهن آدمارو میخونم و نه ……،میخوام ببینم تو چه وضعیتی هستم ،اوایل بشدت میترسیدم ولی الان برام عادی شده میخوام از قدرتم به نحو احسن استفاده کنم نه اینکه از روش نادرست و غیر انسانی از اساتید یا کسایی که واقعا علمشو دارن تقاضای کمک میکنم ،ترو خدا جواب منو بدین نمیخوام مسیرو اشتباه برم ،کمکم کنید من هیچ کاری خاصی مث تمرین و اینا نکردم ……فقط خواهش میکنم جواب منو بدین و یک راهنمایی بزرگ کنید و بگید باید چه کارایی رو بکنم Struggle

   • با سلام
    اصلا نترسید و نگران هم نباشید – چشم سوم شما در حال باز شدنه اگه تمرین کنین و موزیکهای مخصوص گوش کنید و مدیتیشن نتیجه خوبی میگیرید به شرطی که روی کنترل آنها دقت کنید مثل رانندگی هست – موفق باشید

  • لطفا بگو چطور بازش کردی . ولهاض. چون من دلیل خودم رو دارم
   حاضرم بخواطر هدفم جون خودم رو هم ردم فقط بگو چه تور بازش کردی

  • asan madraki dari barae harfat?

 32. Struggle سلام من ١۵سالمه خیلی دوست دارم بدونم در مورد چشم سوم و…
  دوست دارم بازش کنم ولی از عواقبش میترسم
  خیلی هم در موردش مطالعه کردم
  میخوام بدونم آیا میشه طوری عمل کنیم که کامل چشم سوم باز نشه و فقط تا جایی که حس خوبی به إنسان القا بشه یعنی طوری که فقط بشه حسش کرد؟؟

  و از دنیای خودتون خارج نشیم؟؟

 33. سلام
  دوستان یه سوال
  من سید بنیامین هستم
  میخواستم بدونم باز کردن چشم سوم دقیقا چه مشکلاتی به وجود میاره؟
  الان چند وقوع درگیر این موضوع شدم

  • سلام دوست عزیز ایا موفق به بازگشایی چشم سوم شده اید یا برای باز شدنش در تلاش هستید بنده میتونم راهنماییتون کنم. با تشکر ایمیل بندهshoazazar@gmail.com

 34. اغا این چیزای که شما میگین که دیگه نمیخواد واسش چشم سوم بازکنید راحت برید شیشه بکشید عین که چشم سه وچهار وپنج هم بازشده والا

 35. سلام دوستان کسی هست که بتونه هاله هارو ببینه …
  نیاز فوری دارم با تشکر
  shoazazar@gmail.com

 36. چشم سوم سه مرحله داره که شمادر مرحله دوم هستید امیدوارم باتمرکز بیشتربتونید چشم سومتان روبازکنید

 37. سلام دوستان همه ی این بی حالی ها وسردرد ها قفل کردن ها به خاطر کم خونی وکمبود پتاسیم خون شماست که روی سیستم عصبی تون تاثیر میزاره …. تلقین هم خیلی اثر داره … ما توی قرن ۲۱ نباید به این چرندیات اعتقاد داشته باشیم Shy

 38. سلام . اگه کسی قادر باشه اونو کنترل کنه چه اتفاقی میفته همه از ترس و ضرر اون صحبت میکننو میکن انجام ندید . اگه بتونیم کنترش کنیم انقدری که میتونیم درصدر استفاده از مغزمون رو بالا ببریم . میخوام بدونم اگه قاور به کنترلش بشیم چی میشه ?

 39. آقایون. چشم سوم را بدون تذهیب نفس باز نکنید که شر دنیا و آخرت دارد. اما
  با استاد و تزکیه نفس بسیار خوب و خیر دنیا و آخرت دارد. اگر روش دوم را می خواهید، کتابهای اکنکار را مطالعه کنید. تاکید میکنم اصل کتابها نه سایتهایی که آن را تخریب کرده اند. در این کتابها ۳۲ علم وجود داره که یکیش پرواز روحه، یکیش تعبیر خوابه، یکیش دیدن آینده و گذشته خودتونه ( زندگی فعلی و زندگی های گذشته). استاتیدی چون شمس و مولانا و سایر اساتید را خواهید دید.
  بای

 40. سلام دوستان تمام این موارد داستانیست که سیستم اعصاب انسان سر هم میکنه اولا چشم سوم نه گوش سوم که شما میگه با باز شدن چشم سومم ثدای اجنه رو میشنوم ثانیا این چیزایی که تعریف کردین نشان از یه مشکل توی سلسله اعصاب مرکزی انسان رو میده شما چشمی باز نکردی بلکه یه احساس ترس به سیستم عصبیت القا کردی اگر اجنه بخوان کسی رو اذیت کنن به چشم سوم شما کار ندارن ضمیر خلق اونا حالت جمادات رو داره میتونن شما رو حتی بترسونن ولی هیچ اجنه ای نتونسته انسانی رو مستقیم بکشه اینو از ایات قران میگم تقریبا اگه شما چیزی ببینی دیگران نبینن دچار توهم شدی مگر اینکه اتفاق رو جمع سالم حاضر در محیط درک کنن والسلام.

 41. من هیچ تجربه ای نداشتم ینی ن ک نداشته باشم حضور ی چیزایی و خواب هاله ها و حتی ی حس ک مربوط ب لامسمه ی چیز عجیب غیر قابل وصف ی چیزی ب زخامت تار مو ولی خیلی چگال نمیدونم این چیزا چیه هیچ اطلاعاتی ندارم و کلا باوری نسبت بهشون ندارم الانم فقط از روی کنجکاوی در زمینه مشکل دوستم اینجام

 42. سلام
  خسته نباشین همه
  اقامن یه سوال دارم
  من شنیده بودم باموادتوهم زاوچیزایی که حتی همینجاخوندم میش بازش کرد
  بالاخره انجام دادیم منورفیقم ک اون کلابستری شدوازشهرمون رفت ومنم بقول بعضیاجن زده شدم ولی منواذیت نکردن فقط میتونم ازطریق اینه ودوربین گوشی ببینمشون

 43. سلام،
  من اصلا نمیدونم مشکل چیه،فقط از پارسال یسری حالات دارم که….
  اولین بار کلافه بودم.خیلی زیاد.شب بود.هرکاری میکردم درست نمی شد،حس فوق العاده بد.رفتم پشت بام،بعد چند دقیقه دیدم رو پشت بام ساختمان روبه روییه یه فردی ایستاده سرتاپا سیاه پوش،داره نگام میکنه،نگاهم و دزدیدم سریع،خواستم برم خونه،لحظه آخر دیدم نیست یهو/ساختمونش نیمه کاره بود/
  از اون شب به بعد اصلا خواب راحت نداشتم.همیشه از خواب می پرم گاهی با درد!خوابهای عجیب میبینم.از چیزها و کسایی که نمیدونم کی هستن.گاهی یک خوابی میبینم که بعد چند وقت میبینیم موضوع خواب درست دراومده/نه خود خواب/
  خیلی هم پیش اومده که بیدارشم،یکسری سایه از آدم-!-ببینم،ولی جرات نمیکنم خوب نگاهشون کنم اصلا
  طوری شده که اصلا نمیدونم واقعی اند یا فقط دارم توهم میزنم!!
  یه دوستی هم دارم،قدیما هر اتفاق بدی براش میوفتاد می فهمیدم/مثلا الان سمت چپ سرش تیر کشید!/
  البته.همممه این اتفاقات خیلی خیلی کم شدن بعد۱سالو نیم
  الان فقط هراز چند گاهی تو خواب هام فیلم سینمایی میبینم!/یعنی یک داستان از اول تا آخرش درحالی که خودمم توش نیستم،با اشخاصی که نمی شناسم،فقط میبینم و حسهاشونو درک میکنم/
  لازمه بگم خیلی کم فیلم میبینم تو دنیای واقعی،منظورم اینه اثرات اتفاقات دورم نیست،چون زندگی آرومی دارم/
  کسی نظری نداره که داستان از چه قراره?

 44. سلام شما در این جا اشکالاتی به کار بردید از این چند موردی که به کار بر دید هیچ کدوم از اینا صحت نداره و غیر واقعی هستش اگر هم مشکلات وجود داشته باشهدمی شه گفت اون فردی که این چیز هارو نوشته به علت علاقه شدیدی گه داشته وارد دنیان موجودات غیر ارگانیک شده و مشکلاتی به همراه داشت برای مثال من چشم سومم باز شد و طی مدتی من به احضار روح جن روی آوردم من خودم چشم سومم بازه هیچ کدوم از اینا رو تا حالا حس نکردم

 45. آقا نکنید اگه لازم بود مثل حسای دیگه فعال بود …فکر عادی زندگی کردن باشید

  • کاملا با شما موافقم!
   این چشم به قدری قدرتمند هست که فقط افراد دارای آگاهی بالا میتونن داشته باشنش مثل حضرت مولانا و حافظ ما رو چه به چشم سوم ؟ اگر هم چشم سوم رو باز کنید معنیش این نیست که میتونید اجنه رو ببینید! شما حقایق رو میفهمید و با دنیای ماورا ارتباط برقرار میکنید که اگر به اون درک و فهم بالا نرسیده باشید قطعا دیوانه میشید….!

 46. سلام از چند سال پیش من شبها بدنم قفل میشد تو خواب با زورو فشار زیاد رها میشدم چند بار اول خیلی سخت و ترسناک بود ولی بعد دیگه عادی شد برام الانم چند وقت یکبار اینجوری میشم الان تازه پی بردم که خیلی راحت میتونم موج منفی یا مثبت به اطرافم بفرستم که تو خونه و بیرون پیش دوستام اینجوری میگن که میثم خوب باشه ما هم خوبیم ولی اگه تو بهترین شرایط باشیم و میثم خوب نباشه بهم میریزیم یا بعضی وقتا که شارژ ندارم شدیدا به طرفه فک میکنم و تو ذهنم میخوام که بهم زنگ بزنه و این اتفاق میوفته راجب این قضیه ها فقط با یه نفر صحبت کردم که علم بالایی داره و میگه باید اول قدرت اینو پیدا کنی که ذهنتو کنترل کنی بعد تقویتش کنی نظر شما چیه

  • به چیزی که به آن هیچ ایمان و اعتقادی نیست بی خودی وارد نشوید
   چراغ روشنا دهنده و راه نماینده ما سوی آنچنانی ندارد که بشود خیلی مراحل زندگیمان را با سرعت خیلی زیاد طی کنیم….ندانسته های ما چون تاریکی شب است و راه پر پیچ وخم زندگی دارای فرازو نشیب ها و پرتگاههای خیلی زیادیست که مااز آنها کاملا بیخبریم….خداوند،،هرچه را که فکرمیکنیم ممکنه خلق کرده باشه سیستم این عالم و سیستم های بسیار پیچیده ای که ما هیچ از آنهانمیدانیم….خواهشا راه بیراهه نروید…. و از هدف زندگی عادی و طبیعی دور نشوید…..و بی اجازه صاحب خانه، وارد دنیای کسی نشوید…..در چاهی نیافتید که نتونید در بیاین

  • سلام خوب درواقع من این علائم رو دارم و اول درباره ی اینکه میگی وقتی بیرونی احساسی و حالاتی که داری و خانوادت حس می کنن و یا به کسی فک می کنی اون بهت زنگ میزنه این درواقع به انرژی کوانتمی زهن بر می گرده که همه دارن و درواقع ارتباطی بین نیروی ذهن خودت و فردی یا چیزی و یا حتی انرژی که در بارش فکر می کنی به وجود بیاد بارز ترین نمونش که خیلی هم قویه انرژی مادر فرزندی وقتی یه نوزاد گشنشه مادرش حس می کنه یا وقتی تو به هدفی فردی یا چیزی فکر می کنی سمتت میاد من به شخصه قبل از مرگ عزیزان حداکثر در یا سه ساعت قبلش از مرگشون آگاه می شم یا هرچقدر که از مادر یا پدرم دور بشم کافیه کمی احساس ناراحتی کنم اونا متوجه می شن یا وقتی اطرافیانن به خصوص خواهرام مشکل داشته باشن یا حالا هر اتفاقی واسشون بیفته با خبر می شم بارها شده که از خواب بپرم و ببینم خواهرم مثلا تو خواب داره گریه می کنه ترسیده می لرزه یا چندبار خواب گردی کرد که با یه لمث ساده یه حرف و در خیلی مواقع وقتی بغلشون می کردم آروم می شدن چه از کوچیکی چه تا الان که دوازده سالشون البته وقتی تو خونه اولیمون بودیم به دلایلی همیشه مامانم می گفت تو گوششون صلوات بفرست که اونم دلایل خاص خوش رو داشت و در نهایت این نیرو رو همه دارن چه کم چه زیاد
   و اما درمورد اون موضوع که بدنتون قفل میکنه درواقع دو دید داره که من به هر دو اعتقاد دارم دید اول از نظر علنی وقتی که ذهنت خسته باشه که دلیل این خستگی هم تنش ها اضطراب ها و ترس و خلاصه حالات روحیه که به قول معروف انرژی منفی دارن هستش خوب در این حالت وقتی از خواب بیدار شی به دلیل خستگی قسمتی از ذهنت خواب می مونه و به اصطلاح بدنت قفل می شه که بعد یه مدرت به حالت اولیه بر می گرده
   حالات دوم حالتی که به قول معروف بهش می گن بختک خوب خیلی برا من اتفاق افتاده تو این حالت همه می گن سوره ای چیزی بخونید که از من به تو نصحت تو اون حالات حتی بسم الله هم قاتی می کنی ولی از اونجایی که می دونستم بابام قبلا این حالات رو تجربه کرده بود ازش پرسیدم گه گفت سعی کن بگی یا علی تا بلند شی اما این فقط دورش می کنه یا مامانم خونه اولیه برای اینکه این مشکل برامون پیش نیاد تو یه پارچه متبرک یه چاقو اسپند و یه قرآن کوچولو میذاشت که واقعا اثر داشت بعد میذاشت زیر بالشتمون اما اگه به خوای کلا خلاص شی باید نشون بدی نمی ترسی باهاش سعی کن حرف بزنی و اگه به قول خودم زبون نفهم بود مثل تجربیات خودم سعی کن بزنیش شاید نتونی بزنیش ولی نشون دادی ازش نمی ترسی دیگه سراغت نمی یاد
   ولیً اگه چه از نظر علمی قفل عضلات وزچه بختک یه قسمت از بدن فعاله مثلا یکی از انگشتات حس می شه سعی کن تکونش بدی

 47. سلام من همه جا خوندم که باز کردن چشم سوم خیلی هوقب بدی داره ممکنه از راه درست باز شه که ضرری نداشته باشه ؟؟

  • راه درستش عواقب داره!

   • سلام… این حس حس عجیب و غریبی نیست که بترسینو سرش الکی داستان درارین… این ی حس معمولیه ک همه دارن ولی بش پی نبردن میزانش تو افراد با هم فرق داره… فقط باید بش پی ببرید درکش کنید همه دارن ولی ازش بی خبرن همین… وگرنه ی حسیه ک توی همه هست…
    راه درستشم اینه که خودش باز شه زوری نیس…بشم فک نکنید…موقعی ک باز میشه باید همون حالت عادی تون رو داشته باشین و ب خودتون ایمان داشته باشید بدونید ک هرموقع ک خواستین میتونین کنترلش کنین Smile حس ترسناکی نیست… صدای جنم نمیشنوید…شبام با خیال راحت میخوابید…خواب خوبم میبینید… Smile من خودم وقتی ک این حس توم قدرت گرفت ی علاعمی داشت ک اصن نمیدونستم چی هست او موقع هم کلاس سوم بودم تا اینکه الان بعد شیش ساا فهمیدم اصن ب خاطر چی بوده تا الانم زندگیم عادی بوده شبام با خیال راحت خوابیدم…
    موقعی ک این حسم قوی شد یکم سرم تیر کشید البته ی موجودی هم دیدم که چشم سوم داشت ک زود پنهان شد از چشم اون موقع بود که سرم تیر کشید و این حسم قوی شد…اینکه میگن از محیط انرژی میگیرین و این حرفا راسته ولی ی مقدار… ناموسا اینطورم نیست که بقیه قاطی کننThinking ولی با این حال باید بتونید کنترلش کنید Smile چیز عجیبی نیست… من خودم ی بار جن دیدم بخاطرش… انتظار ندارم باور کنید این حرفارو ب نظر خودمم کاری ب این حرفا نداشته باشن… کلا خواستم بگم که این ی حسیه ک همه دارن ولی چون بش پی نبردین فک میکنین که چیز خیلی عجیب و غریبیه… حس ششمی ک بعضیا دارن نشونه هایی از همین حسه که میتونید قویترش کنید…یا حتی کم ترین قدرت ذهن خوانی ک هرکسی داره نشونه های همین حسه که بازم میتونید قوی تر کنید این حسو… آره این حس رو همه دارن ولی مقدارش توی همه یکسان نیست… این حس باید خود بخود و ب طور طبیعی قوی شه وگرنه مختون قاطی میکنه و مثه بعضیا توهم میزنینThinking Smile

 48. Curse سلام من تازه به متافیزیک و چاکرا و آجنا علاقه مند شدم خیلی هم دلم میخواد قدرت و آگاهیم زیاد شه ولی میترسم . چی کنم دقیقا ؟ ۱۶سالمه Evil Grin

 49. Smile من که یه مدته اصن دنیا رو از یه زوایای دیگه میبینم دکترا هم نمیتونن درک کنن مشکلمو

 50. واای بابا تورو خدا باز نکنید پشیمون میشد اگر میخاید با دس خودتون خودتونو زجر کش کنید بازم این راه بدتر از اونه….اگه چشمتون باز چشه قطعا در برابر اونا کم میارید….اگه کم بیارید اونا جسمتونو تسخیر میکنن…حتی ممکنه از شما بخان افراد خونوادتونو بکشین…کساییم ک از لحاظ دین و خلوص و…خ بالا هستند بازم‌مقاومت براشون سخته….یه انسان عادی چطور میتونه…

 51. سلام خدمت دوستان باز کردن چشم سوم راحته یک ختم چهل روزه از ختوم عرفا بزرگ وجود داره که انجان بدید چشم برزخی شما باز میشه حتی کمتر از ۴۰ روز خودم تجربه کردم تا روزهای سی ام همه چیز معمولی بود از روز سی و دوم سایه های سیاه میدیدم تو تنهایی شیاطین صدای اعضای خانوادنو تقلید میکردن درگوشم صدا میزدن کلا شده بودم عروسک اجنه ها ختم رو ادامه ندادم و ذکر بستن چشم سوم و خروج اجنه از خانه انجام دادم خواستم بگم اگه کسی خواست چشم برزخیش باز بشه باید حرز و ادعیه دارای موکل محافظ داشته باشه هم تابلو حفاظت از خانه و خانواده و گرنه جان خودش و خانوادش بخطر میفته!!!

 52. سلام وقتی مراقبه میکنم شدیدا احساس سنگینی میکنم و میبینم که یه نور قرمز از دور به سمت جم میاد و از پیشونیم مابین دو تا چشمم وارد سرم میشه و اغلب اوقا ت بعد از مراقبه شدیدا سر درد میگیرم

 53. راستش من هاله های اطرافمو خیلی خوب حس میکنم و جن هارو احساس میکنم اما نمیبینم بخاطر همین ی مدت اذیت میشدم شدیدا توسطشون اما با خودم گفتم بهتره با ترسام کنار بیام و الان تا حدی کنار اومدم و معمولا از هیچ چیزی نمیترسم و نیروهایی رو از درون خودم و اطرافیانم حس میکنم میخوام برم دنبال باز کردن چشم سوم اما کسی رو ندارم ک جواب سوالامو بده

  • سلام دوستان من خودم چند وقتی هست چشم سومم بازشده درسته سردردشدید داشتم الانم دارم ولی کمتر نمازمم میخونم ادم ارومی شدم وصبرم زیاد شده و راست رواز دروغ قشنگ ترجیح میدم میتونم باانرژی که دارم میتونم خیلی کارا کنم.این حسو دوست دارم چون اول خدارو میبینم بعد کارو. تازه قبلا عینک میزدم حالا دیگه نه هرکاری میخوام بکنم یاکسی انجام بده اخرشو میبینم ازداشتنش واقعا خداروشکر میکنم خیلی عالیه Wink

  • منم مثل تو ام میگم اگر تونستی بیا تلگرام چچون دنبال یه نفرم که مثل خودم باشه میخوام با اون تقویت کنم و بتونم جن هارو به اطاعت خودم در بیارمmiss_555@

 54. سلام به همگی امیدوارم با آگاهی توی این مسیر پا بذارید.

 55. دوستان دایی من به دلیل علاقه شدید که به علم چاگرا داشت به خارج از ایران سفر کرد و با علم زیادی برگشت و البته به دلیل عجیب شدن رفتارش توسط دوستاش ترد شد و اینجور که شنیدم در سن بیستو پنج سالگی ناگهان به کما رفت و فوت کرد زمان فوت داییه من همزمان با زمان تولده منه و من از بچگی گاهی به علت اتفاق ها و مشاهده چیزایی غیر قابل درک و بیدار بودن غیر ارادی تو شب و گفتن حرفای نا مفهوم فردی خیالاتی محسوب میشدم و گاهی روزای بدی رو گذروندم تا این که بعد ها توسط یه استاد متافیزیک در نیشابور معلوم شد که به علت فاصله زمانی خیلی کم بین تولد من و داییم و همچنین زمان مرگ ایشون و تولد من برخی از چاکرا های بدنم به صورت ناقص فعال شده که بهم پیشنهاد شد پیگیرش نباشم و فراموشش کنم تا به مرور زمان چاکرا غیر فعال شن اما با تمام این مساعل هنوز هم میتونم با تمرکز زیاد ادمای اطرافمو دچار سر درد و سرگیجه کنم(البته فقط گاهی برای اطمینان خودم اینکار رو انجام میدم)
  اما به شما پیشنهاد میکنم اگر فردی عادی هستید هیچوقت سراغش نرید و با دستای خودتون ارامش ذهنتون رو خراب نکنید اگر هم مث من دچار مشگل هستید امید وارم بتونید با این نعمت عجیب غریب خدا دادیتون کنار بیاید و زندگی عادی و اروم داشته باشید یا حداقل مث من دچار شب بیداری نباشید

  • سلام منم نیشابوریم راستش یکی از دوستام تو ی شهر دیگ دچار ی سری مشکلات شده میخوام کمکش کنم اصن نمیدونم این چیزا هس یا ن چون ی سری نشونه هاشو خودمم دارم اما اینکه حقیقت داره یا ن رو نمیتونم بگم کمک میخوام واس فهمیدن حقیقت درسته ک متافیزیکه و هیچ سندی واسش نیس اما حداقل باید چن نفری یا حتی کسی باشه ک راست بگه ن از روی خواسته و یا دوس داشتن اینکه متفاوت باشه

 56. سلام من از وقتی که یادمه اجنه باهامه یادمه وقتی بچه بودم یه گربه سیاه داشتم ولی یه بار وقتی سگ اوردم تو خونمون گربم عصبانی شد رودستن یه سوراخ گذاشت وقتی اون رفت شبش ۴تا گرگ سیاه اوندن خونه که من فقط میتونستم ببینم اونا از دیوار رد میشدن بعد این موصوع چندسال بعدش دقیقا خودشو دیدم اونم تو خونمون با ابمینکه خونمو ساختمانی بود و پر اهن چشم سوممو خیلی احساس میکنم میشه گفت واقعا قویه و گاهی وقتا بی دلیل تحریک میشه و درد میگیره گاهی وقتا سنگین بودن فضای اطرافمو حس میکنم واقعا بده من یه فیروزه دارم میخوام بدونم من باید پنجوروز این کارو اننجام بدم تا چشم سومم فعالشه؟

  • چقدر جالب! گرگ ها ترسناک بودن؟منم دوست دارم چشم سومم فعال شه اما خیلی از خطراتش می ترسم. میگن باهاش میشه جن ها رو دید و صداشون رو شنید.منم که ترسو! شب یه صدای تق از وسایل خونه بشنوم میگم جنه! چه برسه به وقتی که بتونم جن ها رو ببینم … واسه اون سوالی که پرسیدی باید بگم راهش همینه یه سنگ فیروزه ای (خالص) رو میذاری روی چشم سومت(کمی بالاتر از بین دو ابرو) بعضی جاها گفتن ۲ دقیقه نگهش دار بعضی جاها گفتن ۲۰ دقیقه! که به نظر من همون دو دقیقه خوبه. امیدوارم حالا که یه مهارت از چشم سوم به دست اوردی و میخوای چشمت رو فعال کنی با خطراتش مواجه نشی و همیشه خوبی هاش خودشونو بهت نشون بدن.

 57. سلام من یه سوالی داشتم من حدوده یک ساله انواع هاله هارو اطراف اجسام میبینم بطوری که دیگه دید عادی و خالی ازهاله نمیبینم ومتوجه شدم که این حالت حالتی ازچشم سوم هس میخاستم بدونم درچه مرحله ای از بازشدنش هستم یا چطوری بیشترش کنم

کد امنیتی *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است