پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
خانه » اجتماعی » دوست دخترم حامله شده چیکار کنم

دوست دخترم حامله شده چیکار کنم

دوست دخترم حامله شده چیکار کنم

دوستی میان پسر و دختر ناشناس یک اشتباه است اگر این اشتباه موجب اشتباه بزرگتری مانند حامله شدن دختر شود یعنی یک فاحعه رخ داده است.

در اینجا ما برای شما درخواست کمک آقا پسری که دچار این فاحعه شده را قرار میدهید و جواب هایی که دریافته اند پس از خواندن این داستان واقعی حتما خواهید دانست که چه کاری را باید انجام دهید!

 

فاجعه: بارداری دوست دختر. کمک کنید خواهش میکنم

لطفا من رو سرزنش نکنید می دونم کارم خیلی اشتباه بوده. من نیاز به راه حل دارم.
از عنوان مشخصه. دوست دختر من الان باردار است. یک و نیم ماه. دو روز پیش فهمیدیم و نمی دونیم چکار کنیم. من ۲۲ سال دارم ایشون ۲۱ سال. ساکن تهران هستیم. ۱.۵ ساله که با هم دوستیم در یک دانشگاه درس میخونیم.
واقعا مثل … گیر کردیم توی گل. اصلا نمی دونم چکار کنم. به کسی نگفتیم هنوز.
توصیه ای دارید؟ خودش هم میدونه من اینجا دارم راهنمایی می گیرم اگه سوالی داشتین خودش هم میتونه جواب بده من هم هستم. الان وقت امتحانات دانشگاه هم هست و ما اینطوری در مشکل گیر کردیم.
چه راه حلی پیشنهاد میکنین؟ اصلا راهی هست؟ دلم میخواد خودکشی کنم.

 

اولین پاسخ راهنما

معمولا اینگونه موارد خیلی از افراد به فکر سقط جنین می افتد.
البته این کار علاوه بر اینکه غیر انسانی هست. غیر شرعی هم می باشد. و موردتاکید همدردی نمی باشد.
معمولا انسان باید آمادگی پذیرش تبعات کارش را داشته باشد.
وقتی فردی مثلا مست با سرعت ۲۰۰ در جاده چالوس رانندگی می کند. طبیعی هست حوادث و تبعاتش هم برای اوست.
شما به هر حال باید آمادگی پذیرش هزینه آن را داشته باشید.
اما برای کاهش هزینه باید خیلی صادقانه با خانواده دختر و خانواده خودت در میان بگذارید.
اگر به هرترتیب آنها به طرف سقط رفتند و شما راضی نبودید. تبعات این کار از گردن شما خارج می شود. و اگر همراهی کردند برای ازدواج ، آنگاه تبعات داشتن این بچه ، برای شما کاهش می یابد.
به هرحال در اینجا شتر سواری دولا دولا نخواهد شد.
برای بررسی مسائل شرعی این موضوع می توانید از دفتر مرجع خودتون بپرسید.
اگر هم به مسائل شرعی اعتقاد ندارید. خودتون و آن خانم باید در مورد ابعاد برخورد با این جنین با هم کنار بیایید. اما عواقبش برای هر دو شما اجتناب ناپذیر هست.

 

عملکرد پسر و نتیجه کارش

بنا به نصیحت شما دوستان رفتیم و به خانواده ها اطلاع دادیم. من دیشب به پدر و مادرم گفتم و بعد از دعوا و کمی کتک خوردن من رو از خونه بیرون انداختند و من رفتم خونه مادربزرگم البته من رو زیاد بیرون می اندازن و عادت دارم شاید تا فردا دوباره بتونم برگردم و باهاشون صحبت کنم.
دوست دخترم هم به پدر و مادرش قضیه رو گفت که برخورد اونجا خیلی شدیدتر بود هم کتک کاری شدید که دوست دخترم مجبور شد ساعت ۱۱ شب از خونه از ترس جونش فرار کنه و رفت خونه دوستش. پدرش به من زنگ زد و کلی فحش داد و گفت من رو بدبخت می کنه و آبروم رو می بره البته نمیدونم واقعا این کار رو می کنه یا نه الان چون پای آبروی دختر خودش هم در میونه. نمی دونم اس ام اس تهدید آمیز اومد که گفت اگه پیدام کنه زنده زنده پوستمو می کنه و کلی فحش رکیک.
بدبختی هامون فقط یکی بود الان که به خانواده ها گفتیم شد ۱۰۰ تا. الان واقعا موندیم چکار کنیم. دو ساعت دیگه وقت مشاور دارم.

 

پاسخ راهنما بعد از نتیجه

جابرگرامی.کارخوبی کردیدکه به خانواده هاگفتید.ولی توکل به آبروی خانواده دختروآسودگی ازاین بابت نه صحیحه نه منطقی..
این اشتباه هزینه ومسئولیت خاص خودش رو داردکه به قول خانم نوپو نبایدانتظار گل وشیرینی داشت..مطمئنا تالارهمدردی هیچگونه مشاوره ای که خلاف موازین شرع باشد وشستن گناه باگناه باشد روتأییدوتوصییه نمیکند.اگر دوخانواده تصمیم به نگاه داشتن بچه داشته باشند یابخواهندکار دیگه ای انجام دهندبهترین راه تشخیص احکام شرع هست.ودرکنارش بصورت موازی مشاوره بالینی بخصوص برای اون دخترکه نیاز بیشتری به مشاوره بالینی برای کاهش اثرات روانی این اشتباه دارد..
به هرحال امیدوارم هر دو نفرشما سریعترهم توبه کنید وتصمیم جدی برای جبران بگیرید.

 

پاسخ پسر به راهنما

ببینید من الان بیشتر از همه نگران جون خودم و دوست دخترم هستم همش پیام تهدید آمیز می فرستن و توهین می کنن اگه بلایی سرش بیارن تکلیف چیه؟ با مادرم صحبت کردم گفت دارن به راه چاره فکر می کنن ولی گفت قضیه خیلی پیچیده است و پدرم هم عصبانی است. مطمئن هستم دوست دخترم با کس دیگه ای نبوده و قبل از من هم باکره بود. خانم مهستی خانواده بهش اجازه ندادن بره خونه دوستش ساعت ۱۱ فرار کرد از ترس کتک خوردن بیشتر همین الان هم صورتش از بس کتک خورده کبود شده و می ترسه برگرده خونه وگرنه بهش میگن برگرد. ما هیچ کدوم مذهبی نیستیم و خیلی نظر مرجع تقلید برامون مهم نیست الان بیشتر نگران جونمون هستیم و یک راه حل که از این مشکل رها بشیم البته گویا خانواده اش زنگ زدن و پرسیدن از مرجع تقلیدشون و گفتند بچه در هر صورت حرامزاده است که البته من به این لقب ها اعتقاد ندارم بچه بچه است چه فرقی می کند.
مشاور کمک خاصی نکرد بعد از ۱۰ دقیقه تو سری زدن و بحث مذهبی گفت توصیه اش اینه که سقط رو بیخیال بشیم و عقد کنیم و زندگی کم رفت و آمد با فک و فامیل داشته باشیم و بعد بگیم بچه ۷ ماهه به دنیا اومد و بعد اگه خواستیم بچه رو بدیم به یه زوج دیگه و جدا بشیم یا خودمون ازدواج رو ادامه بدیم و بچه رو بزرگ کنیم و کلا قضیه رو ماست مالی کنیم.

 

پاسخ نهایی راهنما

راهنمای با بیان اینکه تاپیک پسر به حاشیه کشانده شده گفت:
شما بهترین کاری که کردید همان است که موضوع را با خانواده ها در میان گذاشته اید و بهتر است پی گیر ازدواجتون باشید مگر آنکه خانواده دختر و خود دختر موافق ازدواج نباشند و عواقب اتفاقی که افتاده را هم بپذیرند و الا اگر خواستار ازدواج باشند وجدان و اخلاق و انسانیت و مسئولیت پذیری حکم می کند که ازدواج کنید با ایشان.

امتیاز 4.50 ( 2 رای )

کد امنیتی *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است