اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » سینمای ایران و جهان » ماجرای رابطه جنسی مدیر پرس تی وی با شینا شیرانی

ماجرای رابطه جنسی مدیر پرس تی وی با شینا شیرانی

ماجرای رابطه جنسی مدیر پرس تی وی با شینا شیرانی

به دنبال انتشار فایل صوتی مکالمه‌ی یکی از مجریان زن پرس تی وی با یکی از مدیران مرد این سازمان که از مجری درخواست رابطه‌ی جنسی می‌کند ، این سازمان دو مدیر خود را از کار معلق کرده است.

در فایلی که شینا شیرانی ، مجری پرس تی‌وی منتشر کرده است ، علاوه بر این که مدیر پرس تی وی مصرانه از شیرانی درخواست رابطه جنسی می‌کند ، به اتفاقی دیگر نیز اشاره می‌شود که شب پیش رخ داده است.

به نظر می‌رسد در این فایل درباره‌ی دست‌ کم یک برخورد فیزیکی نیز صحبت می‌شود و مدیر در برابر اصرار مجری که می‌گوید اصولا اجازه نمی‌دهد او به بدنش دست بزند، می‌پذیرد که به شکم مجری دست زده است.

در ویدئویی که پس از انتشار این فایل صوتی منتشر شده است، مجری پرس‌ تی‌وی اما می‌گوید که دلیل خروج او از کشور بدون استعفا از پرس تی‌وی این بوده است که درباره ضبط این فایل صوتی با شماری از همکاران خود صحبت می‌کند و سپش از سوی یکی از همین همکاران که خود را مرتبط با [دفتر] رهبری می‌داند ، تحت فشار قرار می‌گیرد تا فایل را برای پیگیری به او بدهد.

ماجرای رابطه جنسی مدیر پرس تی وی با شینا شیرانی

او می ‌گوید به این نتیجه رسیده است که دیگر امکان کار در آن سازمان با این شرایط برایش ناممکن است و از بیم این که مانع خروجش از کشور شوند، بدون استعفا از کشور بیرون می ‌رود.

شیرانی همچنین از شخص دیگری می‌گوید که برای او در پرس تی‌وی مزاحمت ایجاد می‌کرد و او مساله را با همین مدیر پرس تی‌وی که صدای منسوب به او در فایل شنیده می‌شود، در میان می‌گذارد اما پس از این اتفاق از سوی خود همین مدیر هم هدف مزاحمت قرار می‌گیرد.

حالا پرس تی‌وی از این گفته که دو مدیر خود را معلق کرده که به نظر می‌رسد که فرد دوم همین شخص باشد.
پرس تی‌وی می‌گوید، این فایل صوتی وجاهت قانونی و قضایی ندارد و درباره آن شکایتی نیز در مراجع قضایی ثبت نشده است اما این سازمان به دلیل اهمیت مساله در حال رسدگی به ماجراست و تا مشخص شدن صحت و سقم این ادعاها دو مدیر خود را تعلیق کرده است.

منبع: manoto.news

کد امنیتی *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است