شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » ماوراء الطبیعه » مشهورترین تصاویر اشباح

مشهورترین تصاویر اشباح

مشهورترین تصاویر اشباح

این یک عکس خانوادگی کودکی است که در پشت سر آن یک شبح دیده می شود و به گفته پدر مادر وی زمانی که این تصویر گرفته شده در حال گذر از قبرستانی بوده اند که به قرن ۱۷ مربوط می شد.

مشهورترین تصاویر اشباح

این تصویر متعلق به هتلی است که در آن یک زن به قتل می رسد و قاتل هیچ گاه پیدا نمی شود.

مشهورترین تصاویر اشباح

پس از گرفته شدن این تصویر از منطقه ، جسد این پسر بچه در حالی که کاملاً تجزیه شده بود پیدا می شود.

مشهورترین تصاویر اشباح

تصویر واقعی گرفته شده توسط شبکه سی ان ان از صانحه ۱۱ سپتامبر.

مشهورترین تصاویر اشباح

مطابق با نویسنده کتابی در مورد اشباح ، وی در حال تصویر برای از قسمتی از کلیسا بوده که شاهد دیده شدن فردی در تصویر گرفته شده می شود که با توجه به جزئیات تصویر، به نظر می رسد شبح یک کشیش  بوده باشد.

مشهورترین تصاویر اشباح

در سال ۱۹۸۲ ، عکاسی به نام کریس برکلی از داخل یک ساختمان تصویری را می گیرد. این کلیسا در لندن می باشد اما در نگاه اول نمی توان به طور دقیق چیزی را در آن مشاهده کرد ، در سمت بالای تصویر و همچنین گوشه راست ، قادر به  دیدن شکل یک زن خواهیم بود. که مطابق با عکاس برکلی در آن زمان تنها سه نفر بوده اند و هیچ کسیدر کلیسای مربوطه حضور نداشته است.

مشهورترین تصاویر اشباح

یک زن با نام آندروز از قبر دخترش (جویس) ملاقات می کند، دختر وی در سن ۱۷ سالگی می میرد. آندروز زمانیکه از قبر دخترش فیلم می گیرد متوجه هیج چیز غیر عادی در محل نمی شود. زمانی که فیلمی که توسط آندرز ضبط شده بود پخش می شود ، تصویر یک بچه کوچک در کنار سنگ قبر دختر ش در حالی که بر قبر نشسته بود دیده می شود.

مشهورترین تصاویر اشباح

در ۱۹ نوامبر ۱۹۹۵ سالن شهری وما (انگلستان) دچار اتش سوزی شد و این ساختمان قدیمی که در سال ۱۹۰۵ ساخته شد به کلی اتش گرفت . در یکی از تصاویر گرفته شده از صحنه آتش سوزی که توسط اوراحیل در انسوی خیابان گرفته شده بود یک دختر کوچک در تصویر در حالی که بدن وی شفاف به نظر می رسد ایستاده است. بر اساس اسناد تاریخی در سال ۱۶۷۷ اتش سوزی که در ان زمان روی داد باعث سوختن قسمت های زیای از از ساختمان چوپی شد و مطابق با اسناد موجود این دختر بچه با نام دژین به طور اتفاقی در اتش سوزی قرار می گیرد و کشته می شود. بسیاری از مردم معتقدند که روح وی هنوز هم در آنجا زندگی می کند.

مشهورترین تصاویر اشباح

به نقل از کشیش رالف هاردی ، این تصویر معروف در سال ۱۹۶۶ از پلکان ماپیج بخشی از خانه ملکه گرفته شده است. با این حال ، پس از دیدن این عکس یکی از چهره هایی در آن دیده می شود که در حالی که در حرکت است ، با هر دو دست نرده های راه پله را گرفته است. کارشناسان (از جمله کسانی که این تصویر موزه ملی که درگرینویچ قرار دارد را مورد وارسی کدک قرار داند) نتیجه این آنلایز ها منفی گزارش می شود در آن هر گونه دستکاری صورت نگرفته است.

مشهورترین تصاویر اشباح

افسانه عجیب و غریب “عبور قطار اشباح از راه آهن” در جنوب سان آنتونیو، تگزاس وجود دارد. که گفته می شود در این حادثه چندین دانش آموزان به طور مرموزی در حالی که هیچ قطاری نمی گذرد از آنجا کشته شده و ارواح اآنان در منطقه باقی مانده است در این میان اندی ودبی چسنی  با چند نفر از دوستان به تازگی در حال حرکت حرکت در این منطقه بودند و به بررسی افسانه مد نر می پرداختند که او دراین  زمان چند عکس را می گیرد – که در یکی از آنها شما می توانید یکی از چهره ای شفاف را ببینید.

کد امنیتی *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است