به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اجتماعی » نحوه استفاده از قانون جذب

نحوه استفاده از قانون جذب

نحوه استفاده از قانون جذب

قانون جذب بیان می کند که هر اتفاق مثبت یا منفی که برای شما رخ میدهد توسط خود شما جذب شده است، به طور مثال دوست شما بدهی خود را پراخت می کند زمانیکه شما هیچ پولی ندارید، این اتفاق را خود شما جذب کرده اید در صورتیکه شاید حتی آگاهی از قانون جذب نداشته باشید. یا شاید معلم شما، همکار شما، دوست شما در طول روز به شما سخت بگیرند، این را هم خودتان جذب کرده اید، در هر ثانیه از روز شما در حال استفاده از این قانون هستید، حتی خواندن این مقاله. سه مرحله اساسی وجود دارد : درخواست کنید – باور کند – دریافت کنید.

مراحل :

نحوه استفاده از قانون جذب
۱- ذهن خود را آرام کنید
به مدت ۵ – ۱۰ دقیقه گوشه ای بنشینید و روی تنفس خود تمرکز عیق داشته باشید، انجام این کار قدرت مغز را افزایش می دهد و ذهن شما به حالت آرام می رسد.

نحوه استفاده از قانون جذب
۲- درباره آن چیزی که میخواهید مطئمن باشید و زمانیکه تصمیم گرفتید دیگر شک نکنید.
به یاد داشته باشید که شما توسط افکار خود در حال ارسال درخواست به جهان هستی هستید، و به افکار شما پاسخ داده می شود، اگر به روشنی ندانید چه چیزی می خواهید یا مطمئن نباشید فرکانس مشخصی به جهان هستی ارسال نخواهید کرد و بنابراین پاسخ مناسبی برای شما ارسال نخواهد شد، بنابراین با تمام شور و اشتیاق و انگیزه به خواسته خود مطمئن باشید.
نحوه استفاده از قانون جذب
۳- استفاده از قانون جذب توسط تجسم
درخواست خود را توسط تصویری روشن و واضح به جهان هستی ارسال کنید، دقیقا تجسم کنید خواسته خود را زمانیکه به آن دست پیدا کرده اید، هرچقدر با جزئیات بیشتری ببینید بهتر است، اگر خواستار یک ماشین هستید دقیقا تجسم کنید سوار بر ماشین خود هستید و تمام جزئیات ماشین را در ذهن خود ببینید، آن هارا لمس کنید و احساس داشتن آن را داشته باشید.
نحوه استفاده از قانون جذب
۴- خواسته خود را یادداشت کنید
به این شکل شروع کنید که : « من بسیار خوشحال و سپاس گزار هستم که … » و در ادامه خواسته خود را در زمان حال بنویسید، مواظب باشید که از افعال منفی استفاه نکنید، هر روز اینکار را انجام دهید تا زمانیکه به خواسته ی خود دست پیدا کنید، چشم های خود را ببندید و خواسته خود را طوری الان اتفاق افتاده است ببینید.
نحوه استفاده از قانون جذب
۵- آن را احساس کنید
احساس شما باید طوری باشد که به خواسته ی خود رسیده اید، شما باید طوری رفتار کنید، صحبت کنید و فکر کنید که انگار به هدف خود دست پیدا کرده اید، این از مهمترین گام های قانون جذب است، زمانیکه که شما این احساس را ندارید جهان به شما پاسخ نخواهد داد، جهان هستی بر اساس فکر و احساس شما است که هدف شما را پدید می آورد.
نحوه استفاده از قانون جذب
۶- سپاسگزاری
به خاطر تمام چیز هایی که جهان به شما داده است سپاسگزار باشید، در حال حاضر شکر گزار خدا باشید بابت تمام چیز هایی که به شما داده است، زمانیکه که شما سپاسگزار چیزهایی که جهان به شما داده است هستید این انگیزه در جهان ایجاد خواهید کرد چیز های بیشتری را برای شما ایجاد کند و انجام کار های بیشتر و خواسته های بیشتری را به سمت خود جذب خواهید کرد.
نحوه استفاده از قانون جذب
۷- اعتماد به جهان
شما به طور پیوسته خواسته های خود را تجسم کنید و مطمئن باشید که جهان هستی توسط قانون جذب در زمان مناسب آن خواسته را برای شما بوجود می آورد، صبور باشید ، اگر بلافاصله اتفاق نمی افتد نگران نباشید، این انگرنی باعث می شود که روز به روز از خواسته و هدف خود دور تر شوید.

کد امنیتی *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است