سایت های تفریحی برای سرگرم شدن

سایت های تفریحی برای سرگرم شدن

اگر حوصلتون سر رفته و فعلا قصد بلند شدن از پای کامپیوتر و اینترنت را ندارید و میخواهید کمی سرگرم شوید ، سایت هایی هستند که این درخواست شما را به بهترین شکل فراهم می کنند طوری که حتی در هنگام مشغول به کار هم باز به آن ها سر خواهید زد.

کرم زیبا

در این سیت شما یک کرم کاملا سیاه را مشاهده خواهید کرد که با حرکت ماوس شما حرکت می کند و اگر ماوس را آرام حرکت دهید کرم زیبای سیاه هم آرام حرکت می کند ولی اگر حرکت ماوس را با سرعت بیشتری انجام دهید شروع به رقصیدن کرده و پس زمینه عوض شده و یک آهنگ زیبا پخش می شود.

آکروبات

در این سایت شما با تعدادی شکل جالب برخورد می کنید که آزادانه می توانید با آن ها هر کاری کرده و به هر شکل ممکنی که دوست دارید سرگرم شوید.

پولاک

در سایت پولاک شما آزادانه می توانید نقاشی کنید البته کمی با نقاشی های معمولی فرق دارید با هر بار کلیک شما روی صفحه رنگ خطی که در حال کشیدن آن هستید عوض می شود.

غذای سر

در این سایت ضمن سرگرم شدنتون می تونید هیجان زده هم بشید البته بیشتر کارهای این سایت مخفی است و شما باید با مهارتتان پیدایشان کنید ، در این بازی سر و کله شما با یک سر است.

یک آدمک نقاشی کن

سایت جالبی که شاید از سایت های بالا سرگرم کننده تر باشد این سایت است ، در این سایت شما باید یک آدمک نقاشی کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse