همه ی دوست دخترهای کریستیانو رونالدو

همه ی دوست دخترهای کریستیانو رونالدو

بعد از جدایی کریستیانو رونالدو از همسرش دوست دختر های زیادی داشته که جنجال های زیادی هم در پی داشته ، شما اینجا لیست کامل اسامی این دختران رو مشاهده می کنید.

Karina Ferro

سال دوستی: 2002
توضیحات: کریستیانو رونالدو می گوید قبل اینکه به این حد بازیکن معروفی شود با یکی از مدل های تیم پرتقال دوست بوده.

Jordana Jardel

سال دوستی: 2003
توضیحات: در حالی که رونالدو در اسپورتینگ لیسبون بازی می کند برادر این دختر ، خواهرش را به رونالدو معرفی می کند.

Merche Romero

سال دوستی: 2006
توضیحات: از ژانویه 2005 تا سپتامبر 2016 رونالدو با Merche Romero دیده شده که یک مدل پرتقالی است ، در حالی که خود رونالدو دوستی اش با این دختر را رد کرد خود این خانوم با لو دادن تمام ماجرا موضوع را به رسانه های خبر گفت.

Mia Judaken

سال دوستی: 2006
توضیحات: معلوم نیست که دوستی رونالدو با این دختر واقعیت دارد یا خیر ولی این دختر 18 ساله رابطه خوبی با خانواده رونالدو داشته.

Nereida Gallardo

سال دوستی: 2008
توضیحات: Nereida یک مدل اسپانیایی است ، رابطه وی با رونالدو فقط در حد تعطیلات تابستانی طول کشید و بعد از مدت کمی از هم جدا شدند.

 

سایر دوست دخترهای کریستیانو رونالدو به ترتیب بعد از سال 2008:

Paris Hilton

Kim Kardashiyaan West

Imogen Thomas

Andressa Urach

Irina Shayk

Lucia Villalon

سال دوستی: 2015

توضیحات: Lucia که یک گزارگشر حرفه ای تلویزیون است که در سال 2015 با رونالدو دوست شده و برخی طرفدارانش می گویند که باید وی ازدواج کند و این راه دوستی با دخترها را پایان دهد اما برخی دیگر از طرفدارانش معتقدند که هر چی بیشتر دوست دختر داشته باشد بهتر است باید دید که خودش چه تصمیمی می گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse