موجودات ترسناک شب کدام ها هستند

موجودات ترسناک شب کدام ها هستند

هنگامی که با صدایی دلهره آور و ترسناک نیمه های شب از خواب می پرید موجوداتی میان درختان ، در کوچه های تاریک و خانه های خالی از سکنه شروع به فعالیت کرده اند برخی از این موجودات را اینجا نام میبریم.

خون آشام ها

عکس متحرک خون آشام ها

خون آشام در افسانه های مردم اروپا موجودی زنده است که شب ها از گور بیرون آمده و برای تغذیه از خون مردم می مکد. خون آشام ها دندان های نیش بلندی دارند که با آن ها از گردن زندگان خون می مکند و دارای قدرت های فوق بشری از جمله زندگی جاوید و تبدیل کسی که گازش می گیرد به خون آشام و در آینه دیده نمی شود.

گرگینه ها

عکس گرگینه ها

گرگینه ها موجوداتی افسانه ای از مردم اروپاست ، گرگینه انسانی است که شب هایی که ماه کامل است به صورت گرگ در می آید. چنین شخصی یا از راه به کار بردن جادو یا در پی طلسم شدن از سوی کس دیگری به گرگینه تبدیل می شود.

روح

عکس متحرک روح

روح اصطلاح فلسفی و علوم دینی راجع به همه موجودات است ، یعنی قسمت غیر مادی یک موجود است و هر موجود یک روح دارد.

شبح

عکس متحرک شبح

شبح به تجسم روح فرد مرده گفته می شود. در یک بررسی معلوم شد 32 درصد مردم آمریکا به وجود شبه اعتقاد دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse