عکسی که بعد از سه سال باعث طلاق شد

عکسی که بعد از سه سال باعث طلاق شد

زنی که در عکس میبینید وقتی شوهرش در خانه نبود پسر ناشناسی را وارد خانه می کند ولی به طور اتفاقی شوهرش همان زمان وارد خانه میشه. زن پسر رو پنهان میکنه.

درست همون روز یعنی روزی که زن پسر رو وارد خونه کرده و شوهرش به طور اتفاقی وارد خونه شده ازش یه عکس میگیره و بعد از 3 سال که به عکس نگاه میکنه متوجه پسری در عکس میشه و زنش رو طلاق میده.

این عکس امروزه به صورت یه معما در شبکه های اجتماعی و نرم افزار چت و پیام رسان صرفا برای سرگرمی پخش شده که البته واقعا هم پیدا کردن پسر در عکس کار سختیه.

حالا پسر توی عکس کجاست؟: اگه به گوشه تخت نگاه کنید متوجه چشم ، ابرو و بینی پسر میشید.

نکته: واقعا معلوم نیست که این عکس به این خبر که باعث طلاق شده ربط داشته باشه و ماجرا واقعیت داشته باشه ولی با وجود نبود هر گونه مدرکی این عکس به همین داستان ربط داده شده و میگن که واقعیت داره!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse