فیلم Battleship 2 ساخته نمی شود

فیلم Battleship 2 ساخته نمی شود

فیلم سینمایی نبردناو یا Battleship در سال 2012 در سبک علمی و تخیلی ساخته شد، این فیلم مربوط به حمه موجودات فضایی به زمین و جنگ دریایی ناوها در اقیانوس آرام با آن هاست.

بعد از اتمام جنگ و نابودی همه موجودات فضایی بعد از تیتراژ پایانی فیلم، مردی جسم عجیبی پیدا میکند که در آن دست یک موجود فضایی باقی مانده دیده می شود.

همین مسئله باعث می شود که بیننده فکر کند قسمت دومی هم ساخته می شود.

ولی کارگردان این فیلم در مصاحبه ای گفت که فروش فیلم بسیار کم بوده و پروژه شکست خورده است و ساخت قسمت دوم فیلم Battleship ممکن نیست.

البته 100 در صد معلوم نیست که قسمت دوم فیلم ساخته می شود یا خیر ولی به نظر می آید مثل فیلم پسر اژدها سوار قرار نیست قسمت دومی داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse