جواب درست معمای کشتن مرغ

جواب درست معمای کشتن مرغ

معمای کشتن مرغ یکی از معماهایی است که شاید جوابش را فقط کسی که مطرح کرده بلد باشه ولی این معما بسیار حرفه ای تر از این حرف هاست و می تواند به جای یک جواب چند جواب داشته باشد!

معما: یه روزی یه قاضی به محکوم میگه که تو رو به شرط ازاد میکنم اگه بتونی ایم کارو انجام بدی.
قاضی میگه من به تو یه مرغ میدم تو باید این مرغ طوری از بین ببری (بکشی) که جلاد من نتونه به همون شکل تو رو بکشه.
مرد هم کمی فکر میکنه و به شکلی مرغ رو میکشه که جلاد نتونست بکشتش و قاضی اون رو ازاد کرد.
شما بگید اون چیکار کرد؟!

 

جواب هایی که ممکن است درست باشد این موارد هستند ولی معلوم نیست که جواب واقعی چیست یا اصلا در این لیست وجود دارد یا خیر؟!

 

1. مرغ رو 30 ثانیه زیر آب قرار بده تا خفه بشه از اونجایی که انسان حداقل 40 ثانیه زیر آب می تونه بمونه و نفس نکشه ولی مرغ در 15 ثانیه خفه میشه زیر آب.

2. کافیه کله مرغ رو بکنه تو دهنش تا خفه بشه. جلاد که نمی تونه این کار رو با اون مرد بکنه …

3. جوابش یکمی زشته، اگر مرد با مرغ رابطه جنسی برقرار کند مرغ میمیرد ولی مرد فقط درد میکشد!

 

نظر شما چیه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse