بهترین نقشه ها برای همه ی تاون هال های کلش اف کلنز

بهترین نقشه ها برای همه ی تاون هال های کلش اف کلنز

کلش اف کلنز یک بازی استراتژی آنلاین است که تقریبا همه با آن آشنایی لازم را دارند و ما اینجا سعی میکنیم فقط مپ ها را معرفی کنیم تا استفاده کنید.

تاون هال 1

تاون هال اول مهم نیست چه نقشه ای چیده باشید و چیدمانتان به چه شکل باشد چون تقریبا هیچ چیزی ندارید و به هر صورت که بچینید تقریبا مشابه هم است ولی بهترین مپ را به شما معرفی میکنیم تا آسیب کمتری ببینید.

تاون هال 1

 

تاو هال 2

در تاون 3 به شما کمی سنگ می دهند تا دیوار دفاعی خودتان را درست کنید ولی هنوز هم امکانات و توپ های دفاعی کمی دارید و بهترین مپ برای شما این مپ است.

تاو هال 2

 

تاون هال 3

در تاون 3 شما توپ بزرگ را دریافت می کنید که بهترین صلاح دفاعی در کل بازی کلش اف کلنز است و باید در مکانی بذارید که بتوانید بهترین دفاع را داشته باشید.

تاون هال 3

 

تاون هال 4

یک مپ زیبا برای تاون هال 4 که هم میتواند موجب ترس دشمنانتان از حمله شود هم زیبایی خاصی را به قبلیه شما میدهد.

تاون هال 4

 

تاون هال 5

صلاح های دفاعی شما در حال افزایش هستند و از این به بعد باید به فکر مپ های حرفه ای باشید.

تاون هال 5

 

تاون هال 6

با کمی تغییرات کوچک مپتان را حرفه ای تر کنید.

تاون هال 6

 

تاون هال 7

شما دیگه وارد فضای حرفه ای تری شدید و دشمنان سر سخت تری به شما حمله خواهند کرد پس باید از مپ هایی استفاده کنید که کمترین آسیب را ببینید.

تاون هال 7

 

برای سایر تاون ها ها به زودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse