شهر ویتیر در آلاسکا که مردمش در یک آپارتمان زندگی می کنند

شهر ویتیر در آلاسکا که مردمش در یک آپارتمان زندگی می کنند

شهر ویتیر در آلاسکا، کل این شهر از جمله خانه ها، اداره پلیس، مدرسه، کلیسا ، درمانگاه و … در یک آپارتمان 14 طبقه قرار دارد.

ویتیر شهری در ایالت آلاسکا است که جمعیت آن در سرشماری سال 2000 میلادی 182 نفر و در سال 2015 میلادی 214 نفر بوده است که تقریبا همه آنها در یک ساختمان زندگی میکنند.

شهر ویتیر در آلاسکا که مردمش در یک آپارتمان زندگی می کنند

شهر ویتیر یک فرودگاه آبی دارد که حمل و نقل های شهر توسط این هواپیماهای آبی انجام می شود. به طور متوسط 58 پرواز آبی هر ماه در این شهر انجام می شود.

دولت این شهر کوچک متشکل از یک شورای هفت نفر می باشد که از شهردار و شش نفر از اعضای نمایندگی که مدیریت، امنیت عمومی و کارهای عمومی و خدمات عمومی را انجام می دهند تشکیل شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse