علت مرگ پل واکر بازیگر معروف فیلم سریع و خشن

علت مرگ پل واکر بازیگر معروف فیلم سریع و خشن

پل واکر بازیگر معروف مجموعه فیلم های سریع و خشن در سال 2013 فوت کرد خبر مرگ وی واکنش های زیادی رو در برداشت ولی مسئله ای که بیشتر دنبال آن بودند علت مرگ وی و داستان واقعی اتفاقی که برایش پیش آمده بود است.

در حدود ساعت 3:30 بعد از ظهر 30 نوامبر سال 2013 واکر به همراه دوستش راجر روداس از مراسم خیریه مرتبط با قربانیان طوفان هایان خارح می شود.
اندکی پس از ترک محل با پورشه کار را جی تی قرمز رنگ روداس، راننده کنترل خودرو را از دست می دهد و پس از برخورد با تیر چراغ برق و درخت در والنسیا سانتا کلاریتا، کالیفرنیا خودرو منفجر شده و در آتش می سوزد.
در پی آن کلانتری بخش لس آنجلس خبر مرگ دو تن را گزارش میدهد.
پس از آن ایمی وزن ایدن مدیر تبلیغات واکر خبر فوت او را تایید می کند.
کلانتری بخش لس آنجلس سرعت را دلیل اصلی حادثه اعلام کرده است.
واکر در آرامگاه فارست لان مموریال پارک دفن شد و ترانه وقتی باز دیدمت توسط ویز خلیفا و چارلی پوث به یاد وی خوانده و در چارت های سراسر جهان به رتبه یک دست یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse