فیلم واقعی حمله موجودات فضایی به جایگاه پرتاب راکت SpaceX

فیلم واقعی حمله موجودات فضایی به جایگاه پرتاب راکت SpaceX

فیلمی که در ادامه مشاهده می کنید از لحظه انفجار راکت SpaceX است که در صحنه آهسته همان لحظه یک شی عجیب از آسمان آن منطقه عبور می کند.

طرفداران موجودات فضایی و پارانورمال ها معتقدند این انفجار به دست موجودات فضایی انجام شده و این یک حمله غیر مستقیم به این جایگاه فضایی بوده است.
ولی در این بین افرادی که به این موجودات هیچ اعتقادی دارند می گویند تنها یک پرنده بوده که در همان لحظه افنجار از کنار جایگاه عبور کرده است.
خبرگزاری های زیادی این خبر را پوشش داده اند ولی به صورت رسمی هیچ دولتی دراین باره حرفی نزده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse