موزیک ویدیو ما دنیاییم 25 برای هائیتی

موزیک ویدیو ما دنیاییم 25 برای هائیتی

ما دنیاییم 25 برای هایتی نام تک آهنگی خیریه است که توسط گروهی از 85 ستاره موسیقی جهان در سال 2010 منتشر شد. این تک آهنگ بازسازی تک آهنگ ما دنیاییم خواننده مرحوم مایکل جکسون است.

مایکل جکسون می گوید: من این ترانه را بعد از دیدن اخبار وحشتناکی در مورد مردمی که در اتیوبی و سودان از گرسنگی بیش از حد در حال مرگ بودند با همکاری لایونل ریچی نوشتم.
نام ترانه ما دنیاییم به عنوان پر فروش ترین تک آهنگ تمام دوران ها در کتاب رکورد های جهانی گینس ثبت شد و در این جایگاه باقی ماند تا اینکه در سال 1997 آهنگ شمعی در بار که توسط التون جان که در ستایش از پرنسس دایانا نوشته شده بود جای آن را گرفت. ما دنیاییم در حال حاضر چهارمین تک آهنگ پر فروش جهان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse