پ ن یعنی چی و به چه معناست

پ ن یعنی چی و به چه معناست

عبارت پ ن از کلمه پینوشت میاد و در انجمن ها و چت روم ها و همچنین نرم افزار های پیام رسان برای اینکه متن ارسالی کوتاه شود استفاده می شود.

معنی پینوشت

در دستور زبان فارسی، پی‌نوشت در نامه‌های رسمی و ادارای، در ذیل امضا می‌آید و معمولاً با عبارت پ. ن: و بیشتر با اندازهٔ قلم کوچکتر نشان داده می‌شود. تفاوت پی‌نوشت با پانویس در آن است که پانویس، توضیحی برای آنچه است که در متن ذکر گردیده است. اما پی‌نوشت، نوشتاری اضافی است که لزومی به گنجانده شدن در متن اصلی را نداشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse