کم جمعیت ترین کشور جهان با 3 نفر

کم جمعیت ترین کشور جهان با 3 نفر

مولوسیا یک کشور به رسمیت شناخته نشده اس که توسط کوین باو در نزدیکی نوادا در سال 1977 میلادی تاسیس شد، این کشور از خانه کوین باو، حیاط پشتی خانه اش و باغ جلوی خانه اش تشکیل شده است.

نام مولوس به معنی “تپه کوچک صخره ای” است، جمعیت این کشور کوچک فقط 3 نفر است و رئیس جمهورش خود کوین باو است.

کم جمعیت ترین کشور جهان با 3 نفر

کشور مولوسیا دارای نظام پست، واحد پول، نیروی دریایی و نیروهوایی مستقل به خود است و برای ورود باید ویزا داشته باشید که توسط رئیس جمهورش صادر می شود.
وزارتخانه ها و کارها معمولا به عهده دو پسرش و تنها ساکنان مولوسیا است که وظیفه اداره وزارت اطلاعات و جنگ وظیفه اصلی شان به شمار می آید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse