عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » فضای مجازی » اخبار فضای مجازی » نارضایتی از سایت فرهاد اکسچنج!

نارضایتی از سایت فرهاد اکسچنج!

آیا فرهاد اکسچنج اسکم است؟!

به نوشته خود سایت فرهاد اکسچنج، این سایت آفیسر رسمی خرید و فروش وبمانی در ایران است که البته شامل پی پال، پرفکت مانی و بیت کوین هم می شود.

مسائله کلاهبردار بودن یا نبودن فرهاد اسکچنج از چند سال پیش که فعالیتش را شروع کرد در شبکه های اجتماعی منتشر میشد و کاربران اندکی از دست این سایت شاکی بودند.

برای سایر کاربران کار آنقدر خوب پیش میرفت که فکرش را نمی کردند که فرهاد اکسچنج کلاهبردار باشد و حرف آن کاربران اندک را شایعه ای برای خراب کردن این سایت می دانستند.

البته در همان زمان فرهاد اکسچنج کم مشکلاتی نداشت از جمله پشتیبانی افضتضاح و فریبکارانه که آنقدر بد نبود که کسی را مشکوک کند.

اما امروزه فرهاد اکسچنج به جای حل مشکلات گذشته و بهتر شدن متاسفانه وضعیت بدتری پیدا کرده تعداد کاربران شاکی این سایت از اندک به اکثر کاربران رسیده و اتفاقاتی در سایت میفته که قابل تحمل نیست.

پشتیبانی

همانطور که در بالا گفتیم پشتیبانی یاهو فرهاد اکسچنج خوب نبوده اما یاهو مسنجر تعطیل شده و آن ها پشتیبانی تلفنی و تلگرامشان را راه انداخته اند که در ادامه وضعیت این دو مدل پشتیبانی را میبینید چطور است.

صبح در حالی که دچار مشکلی شده بودیم با شماره ای که بعد از سفارش نمایش داده شد تماس گرفتیم و گفتگو با پشتیبانی به این شکل اتفاق افتاد:

+الوم سلام خسته نباشید
فرهاد اکسچنج: بفرمایید
+ببخشید من … دلار وبمانی خریدم از سایت
فرهاد اکسچنج: شماره سفارش؟
+شماره سفارش ۴۵…..
فرهاد اکسچنج: سشاتتاتلینترسعهاث
+ببخشید صداتون درست نمیاد!
فرهاد اکسچنج: خداحافظ بوق بوق

اما متاسفانه فقط همین نبود و بعداظهر که دوباره تماس گرفتیم بعد از دو سه بوق تلفن را قطع کردند و تماس های دیگر را پاسخ ندادند.

بدتر اینکه شب البته با شماره دیگر که ظاهرا شماره پشتیبانی رسمی است تماس گرفتیم و در آنجا هم هیچ کسی تلفن را برنداشت!

چون نیاز داشتیم که حتما مشکلمان حل شود و یک مشکل ضروری بود با پشتیبانی تلگرام ارتباط برقرار کردیم اما…

آیا فرهاد اکسچنج اسکم است؟!

اما با گذشت ۲۴ ساعت بازهم شاهد پاسخ ندادن پشتیبانی بودیم. ظاهرا پشتیبانی تلگرام فرهاد اکسچنج از تنظیمات تلگرام (last seen) برای آن که به کاربران خود بگوید همین چند لحظه پیش آنلاین بوده استفاده کرده که حقیقت این طور نیست و پشتیبانی در کار نیست!

ظاهرا این مشکل و مشکلات فقط برای ما نیست بلکه برای سایر دوستان هم در حال اتفاق افتادن است به این پیام یکی از دوستان توجه کنید:

من میخواستم ازش بیت کویین بخرم
موجود هم داشت
من پول ریختم به حسابشون اما پولی تو اکانت من نیومد
گفت باید اکانتت رو وریفای کنی
وریفای کردم بازم نیومد
فرداش زنگ زدم گفت تا ربع ساعت دیگه میاد
سه ساعت بعد زنگ زدم گفتم گفتی ربع ساعت گفت الان به همکارا میگم از جای دیگه بریزن
تا فرداش دوباره خبری نشد زنگ زدم گفتم دو روزه منو معطل کردین گفت الان میریزم
بعدم که ریخت همون روز بیت قیمتش کشیده بود پایین
اینم موجودیشو صفر کرد
تیکت زدم گفت تا نیم ساعت دیگه موجود میشه میتونید بخرید تا فرداشم موجود نشد
دوباره تیکت زدم گفتم یا پول برگردونید یا بیت بهم بدید اینا هم پول رو برگردوندن بعد از چهار روز الافی

نتیجه

نتیجه و عنوان و عکس به درخواست فرهاد اکسچنج حذف شد اما باید بدانند که اعتماد کسب و کارها را از دست داده اند!

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

تاکنون 9 نظر ثبت شده است.

 1. اقی‌سلیمی‌بنده‌بیست‌پنچ‌دلار‌پرفکت‌خریدم‌ولی‌به‌حسابم‌نیومده‌

 2. من‌که‌مشکلی‌نداشتم‌باهاشون‌کارشون‌بیسته

 3. ۱. از اینکه تیتر مطلب را تغییر دادید تشکر می کنم. ما با انتقاد مشکلی نداریم و استقبال می کنیم. اما اینکه کسی را کلاهبردار و scam بنامیم صرفا بخاطر اینکه پشتیبانی دیر جوابمان را داده، دور از انصاف هست.

  ۲. از اینکه موجبات آزردگی شما را فراهم کردیم عذرخواهی می کنم . انشاءالله دوباره راهتان به سایت ما افتاد جبران می کنیم.

  ۳. اینکه دو سال با کسی کار کنیم و بعد با یک مشکل کلا بنای دشمنی با وی بگذاریم کار خیلی جالبی نیست. لااقل با خانواده و همسر خود چنین نباشید انشاءالله Smile

  ۴. ما در خدمت هستیم هر گونه شکایت و انتقادی را نیز به گوش جان نیوشاییم.

  با تشکر
  فرهاد مقدم سلیمی
  مدیر سایت های فرهاد اکسچنج

  • سلام
   ممنون ولی بهتره در جایی راهی برای ارتباط مستقیم با خودتان بزارید تا اگر پشتیبانی که برای سایت قرار دادید پاسخگو نبود بتونیم شکایت یا انتقادی کنیم تا شما بررسی کنید!

 4. سلام بر شما

  ۱. آقا طوری روی عکس من ضربدر کشیدید که ما یاد عکس های شاه در اوایل انقلاب افتادم. احتمالا من رو با شاه اشتباه نگرفتید؟

  ۲. یکی از دوستان آدرس سایت شما رو داد و من دیدم که مطلبی بر علیه ما نوشتید که من دلیلش رو نمی فهمم.

  ۲. اگر کسی مشکلی دارد قاعدتا باید از طریق سایت ما پیگیری کند. ما هم آدرس ثبت شده داریم هم تلفن ثبت شده داریم و هم اسم و مشخصاتمان ثبت شده هست. اینکه کسی بدون دلیل و مدرک اتهامی وارد کند و خودش هم شخص ناشناخته ای باشد که اصولا هیچ مشخصاتی از او در دسترس نیست، هم بی انصافی هست، هم غیر اخلاقی هست و هم غیر قانونی است.

  ۳. آنچه من از مطلب شما دیدم اینکه شکایت دارید که چرا پشتیبانی دیر جواب سوال شما داده که این واقعا دلیلی بر چیزی نیست.

  ۴. اگر ما حقی از شما ضایع کردیم که همین جا مطرح بفرمایید تا پاسخ داده شود. اگر خیر لطفا مطلبتان را اصلاح بفرمایید چون ما در این موارد حساس هستیم و حتما کار را به پیگیری قانونی می کشانیم. بازی با آبروی افراد روی اینترنت دو سال حبس کیفری دارد. من هر چه گشتم حتی یک ایمیل هم برای تماس با شما روی این سایتتان پیدا نکردم و لاجرم مطلب را عمومی نوشتم.

  با تشکر
  فرهاد مقدم سلیمی
  مدیر سایت های فرهاد اکسچنج

  • ۱. همینجوری کشیدم که با عکس های دیگه سایت که قبلا از شما تعریف کرده بودم یکی نباشه!
   ۲. شما اگه انتقاد پزیر باشد متوجه میشید که این مطلب به نفع شماست!
   ۳. قطعا شما آدرسی در استان ما ندارید طبق مشخصات ثبت شده شما یعنی تلفن و تلگرام استفاده کردم ولی پاسخی دریافت نکردم.
   ۴. عجیبه!
   ۵. بنده به آن چیزی که میخواستم برسم نرسیدم و ضرر کردم شما هم نمی توانید جبرانش کنید چون نیاز بود که در آن چند ساعت که دچار مشکل شده بودم مشکل من حل شود اما چندین روز طول کشید با وجود تماس های پی در پی و قطع کردن های شما!

   بنده سال هاست که داشتم از سیستم شما استفاده می کردم و بدون مشکل پیش میرفتم و بعد از این همه سال یهو به یک مشکل برخوردم مشکلی که نیاز داشتم در یکی دو ساعت حل شود و نه تنها چند روز طول کشید حتی تماس های بنده رو عملا بعد از ۲ بوق قطع می کردید چندین بار تماس گرفتم جواب ندادید بیشتر مواقع هم بعد از دو بوق قطع می کردید باید چه چیزی منتشر می کرد؟!

 5. با سلام من مرتب از این سایت بیتکویین میخرم که به صورت انی هست و مشکلی نداره البته تبدیل ارز های دیگه به ریال با تاخیر حتی چند روزه انجام میشه (البته یکماهی هست در این سایت فعالتی نداشتم)

  • با سلام قطعا انتظار شما بیجا نیست امیدوارم برای بقیه پیش نیاید بعبارت بهتر به روال تبدیل نشه البته مشکلات در همه جا هست از مشکل سیستمی گرفته تا پرسنلی که انصاف نیست کل مجموعه را تخریب کنیم و انگ کلاهبرداری بزنیم بعنوان مثال بخاطر منتشر نشدن نظر قبلی در سایت شما را …. بنامم من سالهاست با فرهاد اکسچنج کار میکنم وبه خدا قسم میخورم در حد بانک ملی برام مطمئنه
   باتشکر Cute

   • سلام جناب
    ما هم سال ها چون به سیستم دیگه ای اعتماد نداریم با اونها کار می کنیم اما سوالی که اینجا هست آیا در این سال هایی که باهاشون کار کردید موقعیتی پیش اومده که اگه مشکل شما یه روزه حل نشه مشکل بزرگی پیش بیاد؟
    برای ما چند بار پیش اومد و هر دفعه بیشتر از چند روز طول کشیده در حالی که مشکلات شرکت هایی مثل فرهاد اکسچنج باید در کمتر از یک ساعت حل بشه بنده رو که حتی سرکار هم گذاشتن و به بدترین شکل ممکن مورد تمسخر قرار گرفتم.
    در هر صورت شده مثل پراید چون چاره ای نیست مجبوریم…

کد امنیتی *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است