آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
خانه » ماوراء الطبیعه » نشانه های وجود روح یا جن در خانه شما

نشانه های وجود روح یا جن در خانه شما

نشانه های وجود روح یا جن در خانه شما

شاید شما هم جزو افرادی باشید که به روح، جن و یا موجودات این چنینی اعتقاد ندارند ولی اگر نشانه های زیر در خانه شما وجود دارد ممکن است یکی از این موجودات در حال زندگی با شما باشند.

صداهای غیر قابل توضیح

معمولا در هر خانه ای صداهایی وجود دارند که عادی هستند مانند صدای یخچال و یا تلویزیون ولی اگر قبلا موقع راه رفتن روی پله ها صدایی نبوده و الان فکر می کنید هست ممکنه به خاطر وجود روح در خانه شما باشد.

گاهی هم صداهایی که جدیدا زیاد تکرار می شوند.

 

روشن و خاموش شدن ها

روح کسی که در حال زندگی با شماست شاید دوست داشته باشد که تلویزیون تماشا کند یا سایر لوازم الکتریکی را خاموش و روشن کند مخصوصا رادیو!
اگر همچین روشن و خاموش شدنی را در حال تجربه کردن هستید و نمی دانید چطور تلویزیون روشن شده است مراقب خودتان باشید.

 

حرکت اجسام

نشانه های وجود روح یا جن در خانه شما

حرکت اجسام ممکن است به دو نوع روح اشاره داشته باشد یکی روحی که اجسام را به این ور و اونور و شاید سمت شما پرتاب می کند که یعنی دوست ندارد شما در خانه ای که او زندگی می کند زندگی کنید و اگر آنجا را ترک نکنید برای شما اتفاق بدی خواهد افتاد.
دیگری روحی که کاری با شما ندارد و هر کاری بکنید کار خودش را می کند در را باز می کند لیوان را جا به جا می کند و شاید برای سرگرمی خودش توپ بازی می کند.

 

ناپدید شدن وسایل

آنها جا به جایی وسایل را دوست دارند و ممکن است بعضی از وسایل شما مانند تلفن همراه تان را چند ساعتی از شما قرض گرفته و دوباره سر جای قبلی قرار دهند.
اگر دیدی تلفن همراه تون سر جای قبلیش نیست و بعد از چند ساعت دوباره چک کردن آنجا، آنجا بود شما باید نگران شوید.

 

سایه ها

در فیلم های کوتاه زیادی دیده شده که به طور ناگهانی در حالی که کسی جز فیلمبردار در خانه نیست سایه ای به سرعت رد شده است که برای هیچکس نبوده!
پس مواظب باشید ممکن است سایه هایی که در تنهایی می بینید متعلق به دزد ها نباشد.

 

نوشته ها و علامت های ترسناک

بعضی روح ها حوصله شوخی و حتی زندگی یک روز با شما را دوست ندارند و ممکن است بعد از خروج از حمام نوشته ای خون آلود روی آینه ببینید که نوشته: یا برو یا خواهی مرد!

 

رفتارهای عجیب حیوان خانگی

نشانه های وجود روح یا جن در خانه شما

اگر دیدید که سگ شما به طرز عجیبی به سمت دیوار خالی پارس می کند یا به طور ناگهانی به چیزی که شما فکر می کنید وجود ندارد واکنش نشان می دهد باید بدانید که در ادیان مختلف می گویند که حیوانات می توانند روح و جن را ببینند.
و وقتی آن ها را دیدند شبانه روز دیوانه وار پارس می کنند.

 

داستان های عجیب و ترسناک

غیر از حیوانات کودکان هم کمی این توان را دارند که حضور موجوداتی که شما نمی بینید را احساس کنند. اگر بچه شما داستانی درباره روح یا جن برای شما تعریف می کند حرف او را بار کنید.
ممکن است موجودی را دیده باشد که برای شما اتفاقاتی بدی را رقم بزند.
ممکن است روح کسی که با شما زندگی می کند پیامش را از طریق کودکتان به شما برساند و اگر گوش نکنید جان او را بگیرد.

 

لمس شدن

ممکن است برای اینکه شما را سریع تر از محل زندگی تان بیرون کنند با دست زدن و شاید سیلی زدن به شما بخواهند شما را بترسانند.
در حالی که کسی در خانه نیست و همه بیرون رفته اند دستی در حال نوازش شما از پشت سرتان است مراقب باشید او ممکن است کارهای خطرناکی انجام دهد.

 

سرما

کارشناسان و کسانی که درباره روح و جن مطالعاتی داشته و دارند می گویند در مناطقی که این موجودات دیده شده اند هوا سرد حکم ران بوده است.
پس اگر به طرز عجیبی هوای اطراف خانه شما سرد شده است باید بدانید که تنها نیستید.

 

پس اگر شما این نشانه ها را در خانه خودتان احساس می کنید که وجود دارند پس هر چه سریع تر آنجا را ترک کنید چون ارواح و اجنه با انسان شوخی ندارند و ممکن است بلایی بدتر از چیزی که فکرش را می کنید بر سرتان بیاورند.

امتیاز 4.42 ( 71 رای )

تاکنون 21 نظر ثبت شده است.

 1. سلام من احساس خیلی قوی دارم ک ی جنی روحی چیزی توی خونمونه با خوندن این مطالب احساسم خیلی بیشترترتر شده ….. صداهای عجیب و غریب و شده یار همیشگیمون تلوزیون خاموش روشن میشه خود ب خود اصلا هم مشکل اتصالی نداره
  طبقه بالامون خالیه ولی صدا جارو کشیدن و راه رفتن میاد ازش ….شبا هم صدا سگ میاد همیشه بدون استثنا….منم بعضی وقتا غیر ارادی با یکی مبل خالی حرف میزنم اصلاهم دست خودم نیست ……😨😨😨😨😨😨

 2. سلام من به این چیزا اعتقاد ندارم اما یکی از این موارد تو خونه ما اتفاق می افتاد اونم اینه تلویزیون یهو خاموش میشه و دوباره روشن میشه مامان بابام میگم کنترل خرابه چیکار کنم

 3. سلام اول از همه بگم که من نخ دیوانه ام و نه اعتیاد به مواد مخدر و الکل دارم.و همیشه کاملا هوشیارم.من کتاب ممنوعه رو گیر آوردم که داخلش طلسم ها و اشکال باستانی احظار اهریمنه!و چون اعتقاد من اینه که فقط خدا و همه چی به امر خدا انجام میشه خواستم ثابت کنم کتاب الکیه پس شروع کردم به انجام طلسم ها و رسم شکل ها.اول اتفاقات کوچیک بود و من توجهی نداشتم ولی دیروز جلو چشمم در کمد اتاقم باز و بسته شد خودبه خود.و دیشب که با همه ی اعضای خانواده داشتیم فیلم میدیدیم یه صدای بلند از اتاقم اومد با عجله رفتم دیدم یه بالش بزرگ روی میز مطالعمه.درصورتی که فاصله ی بالش و میزم وقتی که از اتاق خارج شدم دومتر بود.الان من باید چیکار کنم من خودم ترسی ندارم بیشتر نگران خانوادم وبه خصوص برادر کوچیکمم که هفت سالشه لطفا کمکم کنید Frown

 4. خدارو شکر من هیچکدوم از این علایمو ندارم فقط گاهی اوقات سردم میشه که فکر کنم بخاطر اینه که فشارم میوفته😆😆 ROTFL

 5. ای من میترسم احساس میکنم یک چیزی تو خونمون هست منو ب کارای بد وادار میکنه Cry

 6. باسلام.جن یک واقعیت در جهان هستی است . ما انسانها آنها را یا به تمسخر و یا به عنوان ابزاری برای اهداف مالی خود میگیریم.آنها موجوداتی فوق العاده باهوش و زبیا هستن(بستگی به ذات انسان دارد).ما علمی بالاتر از علم پروردگار نداریم که اشاراتی در قرآن کریم به این موضوع شده است.این موجودات از نام مولا علی (ع) به شدت حساب میبرند.داستانه و روایاتی هم در این خصوص وجود دارد.

 7. یه عمری از این اشغالا ترسیدیم اخرشم هیچی به هیچی فقط تمام دوران کودکیم خراب شد از ترس از این اشغالا

 8. سلام.ممنون از مطالبتون.
  دوستانی که میگید خزعبلاتِ یا وجود نداره چرا همچین حرفی رو میزنید؟
  دلیل نمیشه اگه ما اونا رو نمیبینیم پس وجود نداره ما هوا رو نمیبینیم اما میدونیم که وجود داره.هرچیزی نباید پایه و اساس علمی داشته باشه.جن توی قران اومده و چیزی که خدا میگه پس حتما هست و شما چطوری میتونید حرف خدا رو تکذیب کنید و بگید وجود نداره؟
  اگه یه چیزی با قوانین دنیای ما سازگاری نداره اصلا منطقی نیست که بگیم وجود نداره.لطفا یکم رعایت کنید.

 9. دوستان جنهای شمارا خریدارم.بالاتر از قیمت بازار.البته بسته به جنس و سن قیمت متفاوته

 10. سلام دوستان
  ما به مشکل برخوردیم
  خودم متوجه جابه جا شدن وگم شدن وسائل میشدم اما فکر میکردم کار دخترمه
  تا اینکه علائم بیشتر شد حالا دخترمو اذیت میکنن
  داریم دیوونه میشبم

 11. سلام به همه
  لطفا این موضوعاتی که درباره ی جن گفته میشود را جدی بگیرید جن ها وجود دارند و کارهای غیرطبیعی رو انجام میدهند من الان به چند تا سایت در این باره سر زدم بیشتر این علائم در اطراف من هست همچنین جای کبودی و خط و خراش

  • کبودی و خراش نشون دهنده ی اینه ک اون جنه یا هرچی داره ازت تغذیه میکنه……تو کانجرینگ(احضار)۲ بود ک بر اساس واقعیت نوشته شده بود 😦😦

 12. جالب بود گر چه باید به این موضوع توجه داشت ارواح توانی لمس اجسام رو ندارند

 13. Shout این موضوع غلط هست و شما کاملا اشتباه میکنید و هیچ پایه و اساس علمی ندارد

 14. Quiet واقعا بی پایه و اساس بود

 15. متاسفم براتون با این خزعبلاتی که میذارید

 16. خیلی مطلب مزخرفی بود.اصلا هم پایه و اساس علمی نداشت.

  • سلام ، کی کفته اینا مزخرفه….لااقل قرآن رو بازکن و سوره جن رو بخون تا بفهمی حقیقت داره….هرچی چیزی که خدا بگه حقیقت داره….

کد امنیتی *

برای افزودن روی شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است